«Халк» – срібний призер Кубку світу з пейнтболу

paintball-world-cup-orlando-hulk-teamКиївська команда «Халк» повернулася з Кубку світу з пейнтболу зі срібною медаллю. В американському місті Орландо багаторазовий чемпіон України посів друге місце в турнірі у форматі «10 Men».

Загалом на Кубку світу у різних категоріях – від любителів до профі – змагалося більше чотирьох сотень команд з 35-ти країн та 50-ти американських штатів. Україну, окрім «Халка», представляв іще один столичний колектив – «Фрістайл Київ».

У звичному для всіх форматі пятірок нашим цього разу не пощастило взяти медаль. Досить близьким до цього був «Халк», але для виходу до півфіналу лідеру вітчизняного пейнтболу не вистачило усього лише однієї перемоги.

Зате у грі десять на десять, одній з найстаріших версій гри у пейнтбол, українці відстрілялися на відмінно. Тут суперники змагаються на значно більшому за розмірами полі, до того ж повністю заборонені підказки. Відповідно ігри виходять довшими за часом, а на перший план виходить не лише влучність гравців, а й тактична грамотність та гарна комунікація між членами команди.

Як повідомляють «Халки» на своєму офіційному сайті, команда досить швидко адаптувалася до гри в даному форматі і змогла перемогти у всіх шести відбіркових іграх, отримавши найвищий коефіцієнт на турнірі – 96,5! Для порівняння, наступна за рейтингом команда набрала лише 82.16. Подолавши ще один попередній раунд змагань, в якому перемагати стало вже складніше, кияни потрапили до фінальної четвірки.

Разом з нашими за титул тут боролися російська команда «Десперадос», а також представники США «Tour deForce» і  «Annihilators». На фінальні ігри склади команд доукомплектувати професійними гравцями, які були раніше заявлені в ростер команд, але попередні етапи пропустили через зайнятість у дивізіоні ПРО.

Боротьба тут точилася надзвичайно запекла, адже суперники дуже високого класу були гідні один одного. Лише «Annihilators» зуміли виграти усі матчі. Решта ж учасників фіналу доволі щільно розташувалися у турнірній таблиці – друге і третє місця розділив лише один бал. На щастя, саме він і дозволив «Халку» посісти друге місце на Кубку світу 2013.

Відзначимо, що це вже четверта медаль «Халка» за чотири роки участі в Кубку світу.

{social} 

{iarelatednews articleid=»1640,1544″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *