«Халк»: три перемоги з трьох можливих

paintball-hulk-ukrainian-cup-2013Відбувся другий етап Кубку України з пейнтболу. Через форс-мажорні обставини (затоплення столичного «Х-парку», де мали пройти змагання) турнір було перенесено на поля київського комплексу «Наука спорт». Попри те, що в організаторів було обмаль часу на підготовку, вони чудово впоралися – умови і для глядачів, і для гравців усіх 19-ти команд були відмінними.

Як і на першому етапі змагань, рівних не було столичній дружині «Халк», безсумнівному лідеру українського пейнтболу. Навіть до півфіналі категорії «Про» вийшли ті ж команди, за винятком тільки київських «Ведмедів». У володарів Кубку України 2012-го року на полі з незвичною розстановкою фігур не пішла гра у груповому турнірі, а в підсумку вони задовольнилися шостим місцем (2-ге місце категорії «Мастерз»).

Замінили «Ведмедів» у квартеті найсильніших «Скорпіони», ще одні представники Києва. Для хлопців дебютний досвід гри у «Про» виявився невдалим (але, безсумнівно, корисним) – дві поразки і четверте місце.

Тим часом «Халк» впевнено крокував до чергової своєї перемоги на змаганнях національного рівня. Як повідомляє офіційний сайт команди hulk-paintball.com,у фінальній частині змагань найцікавішим з точки зору інтриги мав стати півфінал «Халк»-«Київ Експрес». Обидві команди – одні з небагатьох в Україні, хто системно тренується і бере участь у міжнародних турнірах.

На першому етапі вони зустрічалися у фіналі, цього разу довелося суперничати на більш ранній стадії. Після рахунку 3:0 на користь «Халку», чемпіони країни почали ротацію складу, аби ігрову практику отримали усі члени команди. Часом це призводить до втрати очок, але в цілому корисно для зростання колективу. У підсумку – 5:2, Халки у фіналі, де на них уже чекала ще одна київська команда «ZZ Top».

Хлопців традиційно підтримував найкращий гравець планети за результатами сезону-2012 росіянин Олександр Бердніков. Але і з ним «бородачі» не змогли знайти свою найкращу гру і навіть залишаючись в більшості не могли реалізувати чисельну перевагу. 5:0 у фіналі – «Халк» виграв третій турнір у цьому сезоні, не програвши жодного матчу.

Вже на цих вихідних на команду чекає більш складне випробування: німецький Бітбург прийматиме 2-й етап престижної європейської серії «Мілленіум», де Халки виступають у другому за силою дивізіоні – «Semiprofessional Paintball League». На першому етапі у Франції українці виступили не дуже вдало, стали лише 19-ми, тож саме час виправляти ситуацію.

{social}

{iarelatednews articleid=»1468,1306″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *