«Халк»: узято чергову висоту

altЧемпіон України з пейнтболу київська команда «Халк» пробилася до другого за силою дивізіону Європи – Semiprofessional Paintball League. За результатами чотирьох етапів престижної серії «Мілленіум» українці посіли третє місце у Дивізіоні 1 і разом з «Манчестер Фьорм» (Великобританія), «Імперія» (Венеція, Італія) та «Варшава Юнайтед» (Польща) підвищилися у класі.
На першому етапі серії у Парижі «Халки» стали дев’ятими, потім у німецькому Бітбурзі – третіми, а у Лондоні – другими. На заключному ж етапі, який знову приймав Париж, кияни скористалися правом відсудити змагання. Кожна команда упродовж сезону могла запропонувати свої послуги у якості рефері, за що отримувала очковий максимум – 100 очок.
Найкращими цього року стали хлопці з московської команди «Арт Хаос»: вигравши три етапи з чотирьох, росіяни перемогли у Лізі пейнтбольних чемпіонів. Друге місце – «Сан Дієго Дайнасті» (США), третє – «Тулуза Тонтонс» (Франція).
Крім того, у Парижі під час матчів заключного етапу серії «Мілленіум» відбулися ігри європейського Кубку націй серед молоді (гравці 1992-95 років народження). 
До складу збірної України увійшло 6 чоловік: 4 представника Молодіжної Академії Халк (Іван Березюк, Артем Зарахович, Максим Мережаний, Єгор Лаптінов), по одному представнику команд «Київ Експрес» (Олексій Бородін) й «Українські Леви» (Влад Сазонов). На жаль, у настільки короткі терміни не встигли зібрати і підготувати документи всіх молодих талантів України, незважаючи на шалені зусилля цілої групи людей.
Минулої суботи, 24.09, вдалося зібрати усіх хлопців та організувати тренувальні матчі молодіжної збірної з чемпіоном України командою «Халк». Це була перша і унікальна можливість нашій молоді пограти разом, випробувати свої сили, пограти на різних позиціях, а потім відправитися на «Халк Арену» для перегляду матчів, аналізу та обговорення допущених помилок. 
Вже у першому раунді жереб звів нашу команду з господарями майданчика французами. Ті відкрили рахунок, але наші одразу ж відігралися. Знову французи попереду, але в наступній грі українці «викосили» суперника за 30 секунд. Відігратися ж утретє Україні не вдалося: у вирішальній грі трибуни заглушили наші підказки, Максим Мережаний не побачив останнього гравця, і француз натиснув на кнопку… У грі престижу, яка впливала на рейтинг збірної у 2012-му, Україна перемогла Німеччину.
{social}
{iarelatednews articleid=»776,661,639,603,575,346,335,229″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *