«Халк» зіграв на ІІ етапі серії «Мілленіум»

paintball-millenium-bitburgУ німецькому місті Бітбург відбувся другий з чотирьох етапів пейнтбольної клубної серії «Мілленіум». Єдиним представником України на цих змаганнях, як і на першому етапі у Франції, був чемпіон України, київська команда «Халк». Звісно, таке малочисельне представництво не малює для нас райдужних перспектив – адже українські пейнтболісти (за винятком Халків) практично не отримують досвіду гри з найсильнішими суперниками.

А рівень конкуренції на турнірах «Мілленіуму» щороку зростає. Приміром, непереможні у попередні роки гравці московського «Арт Хаосу» нині за межами призерів в чемпіонському дивізіоні.

Неодноразовий чемпіон та володар Кубку України «Халк», команда-монстр за українськими мірками, яка цього року знову перемагає на всіх національних змаганнях, виступає у другій за силою лізі – Semiprofessional Paintball League. Пісдя двох етапів серії шанси потрапити до числа призерів у наших хіба що теоретичні – у Франції хлопці були 19-ми, тепер же посіли 18-те місце.

Хоча у даному випадку можна говорити про певний нефарт, адже гра команди бавила око і тактичною грамотністю, і, в перших матчах, результатом. Так саме «Халк» став єдиною командою, яка здолала майбутнього переможця етапу і лідера дивізіону – «Лондонських Тигрів». І це при тому, що через проблеми з візами на турнір приїхало лише п’ятеро гравців – тобто грали наші без замін!

Перші два гейми були на користь англійців, але потім, йдеться на офіційному сайті київської команди hulkpaintball.com, «зелені» перебудувалися і змогли зрівняти рахунок за лічені секунди до завершення основного часу. В овертаймі, втративши двох гравців з розбіжки і маючи один проблемний маркер, наші пейнтболісти все ж зуміли досягти позитивного результату – 3:2!

У першому турі «Халк» переміг польську «Варшава Юнайтед». Ведучи по ходу зустрічі 3:1, українці чомусь втратили концентрацію і припустилися цілої низки невимушених помилок, включаючи пенальті за розмови, вихід з поля без піднятої руки і т.п. Суперник зрівняв рахунок, довелося проводити нервовий гейм, щоб довести матч до перемоги – 4:3.

Через зовсім маленьку різницю у геймах (+2) заключний матч групового турніру проти «Stockholm Ignition» (Швеція), які кілька років поспіль виступали в найвищому дивізіоні, став вирішальним у боротьбі за право грати у плей-офф. Наші були попереду у рахунку, але опоненти, не без спірних суддівських рішень, перевели матч в овер-тайм, де й заробили переможне очко – 2:3.

Наступний етап серії «Мілленіум» пройде 5-7-го липня у столиці Великої Британії Лондоні. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1496,1468,1306″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *