Без шансів для суперників провели Harasuto World Cup наші каратисти

Sen_BInУ м. Лодзь (Польща) в ці вихідні відбувся престижний турнір з карате – 12th Harasuto World Cup. Серед 13 країн світу Україна виборола впевнену загальнокомандну перемогу.

Нашу державу представляли шість клубів Української Федерації карате, два з яких посіли перше та друге місце серед 79 клубів-учасників змагань.

48 нагород виграли спортсмени київського «Сен-Біну». 26 разів вони піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, тричі – на другу і 19 разів – на третю.

33 медалі на рахунку львівського «Юніону», вихованці якого здобули 16 золотих, 5 срібних та 12 бронзових відзнак.

Ще чотири українських команди разом поклали до нашої скарбнички 32 нагороди.

Підсумковий медальний здобуток українців – 113 медалей (48 золотих, 20 срібних, 45 бронзових). Такий результат дозволив залишити далеко позаду навіть господарів змагань, в яких хоч і більша загальна кількість відзнак (129 нагород), однак лише 15 найвищого ґатунку. Третю сходинку в командному заліку посіли білоруси (37 медалей, з яких 13 золотих). Загалом на призовий подіум піднімалися представники 11 країн-учасниць.

Додамо, в турнірі брали участь 766 спортсменів.