Харків’яни 16-й раз поспіль виграли ЧУ з армспорту

armsport-chempionat-ukrainy-2012У Харкові відбувся 19-й чемпіонат України з армспорту. У ньому за перемогу змагалися 246 рукоборців (202 чоловіка і 44 жінки) з 23-х регіонів України. Чергову переконливу перемогу в загальнокомандному заліку – вже 16-ту поспіль (!) – вибороли представники Харківської області.

Незважаючи на не найбільшу кількість учасників за останні роки, чемпіонат явно не був легким для спортсменів і відрізнявся високим рівнем майстерності. Як повідомляє «Залізний світ», боротьба в кожній категорії була напруженою, із закрученою інтригою, практично ніде не було явних фаворитів, завдяки чому було дуже цікаво спостерігати за ходом турніру. Лідерам української збірної Андрію Пушкарю і Рустаму Бабаеву заслужено було дозволено пропустити чемпіонат, тому в їхніх категоріях – 110 кг і 85 кг – розігрувалося лише по одній путівці на чемпіонати Європи і світу.

Не виступала на змаганнях і Вікторія Ілюшина, вона чекає на поповнення у свій сімї. Ще один лідер української команди Дмитро Безкоровайний виступив в незвичній для себе категорії до 60 кг

Вперше після 2009 року виступив і переміг на чемпіонаті один з найсильніших важковаговиків світу Олексій Семеренко. Говорять, люди після дискваліфікації на 2 роки рідко повертаються в спорт – ось вам зворотній приклад. Зібрали у свою скарбничку по дві золоті медалі також Руслан Бабаєв, Сергій Чиндясов, Євген Прудник, Лариса Тихонович, Катерина Мочалова, Наталія Трускалова, Любов Ануфрієва і новоспечений чемпіон світу Сергій Токарев. Не віддав нікому свою непереможну ліву руку в категорії до 70 кг молодий, але вже іменитий Олег Жох.

Також очевидці відзначають хорошу організацію чемпіонату Українською федерацією армспорту на чолі з її президентом Володимиром Петренком і злагоджену роботу суддівської бригади: на даний момент вони можуть називатися одними з найбільш грамотних і професійних суддів у світі.

Повні протоколи чемпіонату можна переглянути на сайті Української федерації армспорту.

Спортсмени, які завоювали на чемпіонаті України путівки на міжнародні турніри, вже починають готуватися до чемпіонату Європи. Він візьме старт 14-го травня у польському Гданську.

{social}

{iarelatednews articleid=»949,896″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *