Харківський «Політехнік» виграв Кубок України зі стрітболу

altУ дніпропетровському парку ім. Глоби відбулася знаменна в житті міста подія – відкриття майданчиків для вуличного баскетболу, які були побудовані спільними зусиллями баскетбольного клубу «Дніпро», Дніпропетровської міської ради та міжнародного благодійного фонду «Солідарність». 
Саме у день відкриття найкращі в країні майданчики приймали Кубок України зі стрітболу. Спробувати щастя та виграти красень-кубок, а також грошовий приз у розмірі 4 тисячі гривень від БК «Дніпро» заявилися 22 команди з різних міст України. Водночас зі змаганнями чоловіків проходили ігри 19 юнацьких команд.
Із груп у першості юнаків вийшли команди «Hard», «Самара», «Viktori», «Kinder», «Crossover», «Погані хлопці», «Джостики» і «Тайм-Аут».
Результати чвертьфінальних ігор:
«Самара» – «Погані хлопці» – 2:3
«Crossover» – «Джостики» – 2:7
«Kinder» – «Hard» – 3:4
«Viktori» – «Тайм-Аут» – 5:7
У півфінальних протистояннях особливої боротьби не вийшло.
Результати півфінальних ігор:
«Погані хлопці» – «Джостики» – 3:10
«Hard» – «Тайм-Аут» – 1:6
У матчі за третє місце команда «Hard» з рахунком 10:4 обіграла «Поганих хлопців». Склад бронзових призерів: Павло Тараченко, Андрій Макаренко, Юрій Крамар, Денис Паскалов.
У фінальному протистоянні обидві команди були гідними перемоги, тому основного часу для виявлення переможця не вистачило, а в додатковому періоді Фортуна посміхнулася «Джостикам» – 5:3. Імена срібних призерів («Тайм-аут»): Антон Чуспо, Олександр Шмако, Віктор Шевцов, Ігор Олійник. Чемпіони виступали у такому складі: Масальський, Тарасенко, Сатнічук, Комарницький.
До того часу, як юніори завершили свої змагання, підходили до кінця ігри у груповому етапі старшої групи. За підсумками цих матчів чвертьфінальні пари виглядали наступним чином: «Авантаж» – «Росичі», «Переподвиподвертом» – «Касетоба», «Політехнік» – «Дрин» (за цю команду виступав капітан БК «Дніпро» Микола Вільховецький) й «Акули» – ШВСМ. Найбільш напружений матч видали «Переподвиподвертом» і «Касетоба». Перші змогли боротися на рівних з одним із фаворитів, але в підсумку досвід дніпропетровців узяв своє, тож саме чинні чемпіони Україні пройшли далі.
Результати чвертьфінальних ігор:
«Авантаж» – «Росичі» – 8:14
«Переподвиподвертом» – «Касетоба» – 13:11
«Політехнік» – «Дрин» – 9:6
«Акули» – ШВСМ – 17:6
Після чвертьфінальних поєдинків був проведений конкурс кидків згори. З-поміж 7 заявлених учасників до фіналу вийшли Ігор Гузенко та Іван Рудьєв. У вирішальних спробах Ігорю не вдалося продемонструвати свої найкращі якості, тож перемогу здобув Іван. Рудьєв отримав грошовий приз від БК «Дніпро» к розмірі 1000 грн.
Півфінальні матчі можна з упевненістю назвати справжніми баталіями. Пара «Росичі» – «Касетоба» – це завжди битва принципових суперників, що й підтвердила звітна гра. Але вдома і стіни допомагають, а «Касетобі» зокрема допомогли дніпропетровські майданчики, тож саме ця команда вийшла до фіналу… Де на неї чекав «Політехнік», який у наднапруженому та результативному матчі здолав «Акул».
Результати півфінальних ігор:
«Росичі» – «Касетоба» – 8:9
«Політехнік» – «Акули» – 13:12
Перед фінальними битвами отримали можливість продемонструвати свої найкращі якості снайпери. З-поміж 13 учасників до фіналу вийшли Тимур Арабаджи, який цього року на матчі зірок Суперліги став переможцем аналогічного конкурсу, та Єгор Маслюченко. Удача й цього разу була прихильна до Тимура, і він отримав за перемогу у конкурсі три очкових кидків 1000 гривень від БК «Дніпро».
Гра за третє місце видалася такою ж напруженою, як і півфінальні протистояння. Лише один точний кидок відділив переможця від переможеного. Цього вечора в парі «Росичі» – «Акули» сильнішими виявилися перші – 12:11. Імена бронзових призерів з Києва: Данило Масюк, Сергій Ожерельєв, Антон Черногор, Єгор Маслюченко, Руслан Фурса, Вадим Гороненко. Команда «Росичі» отримала 1000 гривень призових.
Фінал теж видався на славу! «Політехнік», маючи у своєму складі такого видатного снайпера як Тимур Арабаджи, завжди міг розраховувати на точний кидок свого лідера. «Касетоба» ж недарма є чемпіоном України та буде представляти нашу країну на неофіційному чемпіонаті світу «Moscow Open». Напруга витала над майданчиком. Обидві команди боролися не шкодуючи живота свого. І тут, як і у фіналі юнаків, не вистачило основного часу для визначення переможця. Дмитро Балабан буквально на останніх секундах другої п’ятихвилинки зрівняв рахунок. 
Однак, у додатковий час харків’яни змогли схилити шальки терезів на свою користь, вигравши матч із рахунком 16:14, а з ним і Кубок України, 4000 тисячі гривень призових. «Касетоба» отримала медалі за друге місце та 2000 грн. Імена срібних призерів: Юрій Тороп, Ілля Махинько, Дмитро Балабан, Олексій Севастьянов, В’ячеслав Квітковський. Склад володаря Кубка України, команди «Політехнік»: Тимур Арабаджи, Василь Сайнієв, Антон Рочняк, Антон Михайлов.
{social}
{iarelatednews articleid=»726,682,625,536″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *