Голова МОК відвідає відкриття ВІ-2017 і не тільки

 iwga_perurena_bach

У понеділок, 23 січня, на ім’я президента Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA) Хосе Перурена надійшов офіційний лист з Міжнародного олімпійського комітету (IOC). Очільник МОК Томас Бах підтвердив свою участь на Церемонії відкриття Всесвітніх ігор 2017 року в Польщі, заплановану на 20 липня. Окрім того, головний олімпієць планети у своєму листі зазначив, що буде присутній і на спортивних заходах, які відбудуться під час його перебування у Вроцлаві. 

Хосе Перурена подякував президентові МОК за величезну підтримку прийдешньої спортивної неолімпійської події, висловивши радість з того, що Томас Бах прийняв запрошення приєднатися до відкриття ВІ-2017.

Очікується, що делегація від Міжнародного олімпійського комітету буде найбільшою за всі часи проведення The World Games, а спеціалісти спортивного департаменту МОК поділяться з організаторами своїми спостереженнями щодо представлення кожної дисципліни окремо й Ігор-2017 загалом. Як зазначив президент IWGA, «ми прагнемо довести, що наші види спорту нічим не поступаються олімпійським».

Нагадаємо, навесні 2016 року в Швейцарії було підписано новий Меморандум про взаєморозуміння між президентом МОК Томасом Бахом і головою IWGA Хосе Перурена. У документі зазначено: «МОК визнає важливість Всесвітніх ігор як мультиспортивної події» і «МОК ділитиметься за потреби своїм досвідом, підтримуватиме співробітництво з IWGA через спортивний департамент і сприятиме діяльності IWGA в рамках Олімпійського руху».

Примітно, що Томас Бах не вперше відвідає Церемонію відкриття Всесвітніх ігор. Він був присутнім на урочистій події в 2013 році в Калі (Колумбія) разом із тодішнім президентом МОК Жаком Рогге, на той час Бах займав посаду віце-президента МОК.

Всесвітні ігри 2017 проходитимуть з 20 по 30 липня у Вроцлаві (Польща), в рамках яких розіграють нагороди в 27 основних видах спорту і 4 запрошених.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *