«Гвардійський ривок»: переможці та призери

kettlebell_lviv_ryvok-2016_front З 9 по 11 грудня Львів приймав національні змагання з гирьового спорту «Гвардійський ривок». Турнір проходив серед чоловіків та жінок у вправі «ривок». На виконання завдання відводилося 12 хвилин з довільною зміною рук. Окрім того, кожен з учасників повинен бути вдягнений в спеціальну форму – військові штани, військові черевики з високим берцем, військова футболка.

У чоловіків вага гирі складала 24 кг. Кращих визначали в чотирьох вагових категоріях.

У 68 кг беззаперечним лідером був Руслан Срібний. За відведений час він виконав 289 підйомів. А ось другий результат показали одразу троє спортсменів – 272 підйоми, і тут своє слово «сказала» особиста вага спортсмена. Найлегшим серед претендентів на срібло виявився Роман Шапран (62,80 кг). Бронза дісталася Костянтину Пронтенко (66,90 кг), який рівно 1 кг виграв у Сергія Кіяшка (67,90 кг).

Боротьба у вазі до 78 кг завершилася на користь Максима Кануннікова. На його рахунку 300 зафіксованих підйомів. Це на 15 разів більше, аніж у володаря другого місця, яким є Ігор Гавришко (285). Денис Бондар, посівший третій рядок, показав 280 підйомів.

Щільними показниками ознаменувався підсумок у 95 кг. Кожного з призерів турніру розділив один підйом: у переможця Олега Коломійця – 315, срібного призера Геннадія Тимофєєва – 314, а бронзового призера Василя Михайлінчика – 313.

І досить спокійно провели змагання в понад 95 кг. Лише новоспечений чемпіон у цій вазі подолав позначку в 300 підйомів – 304. Сергій Грибан, друге місце, продемонстрував за 12 хвилин 290 підйомів. Тоді як Валентин Бербеничук замкнув першу трійку з результатом 283 рази.

kettlebell_lviv_ryvok-2016-2У жіночому турнірі не менш вражаючі показники. Жінки піднімали гирю вагою 16 кг. У вазі до 63 кг найвищий результат у Валентини Кольман – 256 підйомів, Ольга Федорчук завершила змагання з 249 результативними разами, а Оксана Панькевич – з 227. В +63 кг на першу сходинку п’єдесталу пошани піднялася Ольга Масловець (278 підйомів), на другу – Катерина Бєляєва (273), на третю – Анастасія Лотошко (252).

Змагання проходили на навчально-спортивній базі Міністерства оборони України.

Загалом у турнірі виступили понад 100 учасників, серед яких представники Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, допризовна молодь та спортсмени.

Зазначимо, «Гвардійський ривок» – проект Союзу гирьового спорту, який проводився за підтримки Спортивного комітету України. Цей турнір виграв нещодавній грант від СКУ.