«Гвардійський ривок» від Союзу гирьового спорту

 kettlebell_grant-2016У Львові з 9 по 11 грудня 2016 року пройдуть всеукраїнські змагання «Гвардійський ривок». До події планують залучити представників правоохоронних органів та військовослужбовців СБУ, Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та допризовної молоді і спортсменів.

Відзначимо, що Союз гирьового спорту України  отримав грант Спортивного комітету України на проведення цього турніру. Зауважимо, що СГСУ став єдиним з асоційованих членів СКУ, хто взяв участь у конкурсі.

Змагання проводитимуться серед чоловіків і жінок. Вагові категорії в чоловічому турнірі – 68 кг, 78 кг, 95 кг та +95 кг; у жіночому – до 63 кг і +63 кг. Кількість учасників у кожній вазі не обмежена.

Вага гир – 24 кг (для чоловіків) та 16 кг (для жінок). На виконання вправи кожному учаснику відводиться 12 хвилин. За підхід дозволяється зробити необмежену кількість зміни рук під час виконання вправи (перехватів). Результат учасника – сума всіх підйомів двома руками за відведений час.

Обов’язковою нормою для всіх учасників є спеціальна форма одягу – військові штани, військові черевики з високим берцем, військова футболка.

Усі учасники повинні мати при собі на період проведення змагань оригінал страхового полісу від нещасного випадку.

Місце проведення заходу — м. Львів, вул. Клепарівська, 39а.

Союз гирьового спорту України запрошує всіх охочих випробувати свої сили!

Прес-служба Спортивного комітету України

 kettlebell_grant-2016_afisha

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *