Гирьовий спорт: виступ українців на дорослому КС і юнацькому ЧЄ

kettlebell_latvia_2016У м. Даугавпілс (Латвія) нещодавно пройшли одразу два міжнародних турніри з гирьового спорту – третій етап Кубку світу і чемпіонат Європи серед юнаків 16 і 18 років.

В програмі кубкового етапу серед дорослих наші спортсмени здобули три нагороди – дві індивідуальних і одну командну.

Золоту відзнаку в дисципліні «довгий цикл» виграв Віталій Лебеденець. Після цього новоспечений переможець разом ще з двома колегами по збірній – Віталієм Отиськом і Валентином Бербеничуком – виграв командну естафету. Також срібло для нашої скарбнички принесла Оксана Маліновська. Вона стала другою в ривку.

В юнацькому чемпіонаті Європи на нашому рахунку 9 нагород.

У двоборстві срібними призерами стали Віталій Отисько (U-18) і Олександр Шлапак (U-16), тоді як на третє місце в цій дисципліні піднялися Михайло Лях і Роман Котляр (обидва – U-18). До речі, Михайло Лях став двічі призером ЧЄ, адже у довгому циклі він ще посів другий рядок. Окрім нього, у довгому циклі на другій сходинці відзначилися Ярослав Копко (U-18), Артем Соколівський і Євген Павлючик (обидва – U-16). Єдину нагороду в ривку нам принесла Тетяна Нескреба, яка була третьою в змаганнях 16-річних.

Раніше ми повідомляли, що на чемпіонаті Європи 2016 року з гирьового спорту серед дорослих та юніорів збірна України посіла друге загальнокомандне місце в обох турнірах.