Ігор Маленко – найкращий кайт-гонщик Z-Games КаZантип 2011

altУ Криму, в рамках спортивно-музично проекту Z-Games КаZантип 2011, пройшов другий етап відкритого чемпіонату України з кайтсерфінгу Windrider Race Cup – Cabrinha Z-Kite Race.
На чемпіонат приїхало більше сотні райдерів з Росії, України, Білорусії, Молдови. Спортсмени-кайтери змагалися у двох категоріях – PRO і Любителі.
Перші три дні фестивалю кайтери ганялися за вітром. Заїзди відбулися тільки у PRO, адже їхній рівень володіння кайтом і рейсової дошкою дозволяє ганяти і за слабкого поривчастого вітру.
Увесь цей час понад двісті кайтерів, що з’їхалися на Z-Games, шаманили і закликали вітер. Є думка, що саме через них налетів сильний шторм, про який попереджало навіть МНС. Уночі 21 липня вітер зі швидкістю 22 метри на секунду накинувся на спорт-парк і трощив все навколо. Всю ніч кайтери збирали літаюче по пляжу обладнання, а вранці приступили до фінальних заїздів. Вітер дув з потрібною швидкість — 8-9 метрів на секунду, а на поривах – до 12. У Любителів провели 5 гонок замість очікуваних трьох.
Єкимова Тетяна, єдина жінка в категорії Любитель, пройшла усі 5 гонок нарівні з чоловіками, ще раз довівши, що Z-Girls з екстримом на «ти».
У гонках любителів інтрига з переможцем трималася до останнього. У підсумку перше місце буквально вирвав Дмитро Сашенков зі Щолкіного (Крим). Двоє інших призерів набрали рівну кількість очок. За правилами змагань рахували результати останніх заїздів. У підсумку срібним призером чемпіонату став Сергій Гундарєв (Сімферополь), а бронзу отримав Денис Українцев (Харків).
У категорії PRO теж не обійшлося без запеклої боротьби і грандіозної дуелі. За перше місце боролися два визнаних райдери: Ігор Маленко та Сергій Саблін. Ігоря Маленка, переможця Чемпіонату Росії з курс-рейсу Black Sea Cup 2010, змусив виступити максимально зосереджено Сергій Саблін, який 10 років тому поставив Ігоря на дошку.
У результаті найкращим райдером і переможцем другого етапу відкритого чемпіонату України з кайтсерфінгу Windrider Race Cup – Cabrinha Z-Kite Race став Ігор Маленко (Миколаїв). Друге місце посів Сергій Саблін (Севастополь), а третє – Володимир Челпан (Маріуполь).
{social}
{iarelatednews articleid=»691,688,686,685″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *