Ігор Скуз виграв 1 етап ЧУ з кільцевих автоперегонів

autosport-circle-Igor-Skuz-and-girlsНа треку київського спорткомплексу «Чайка» відбувся перший етап чемпіонату України з кільцевих автоперегонів. З цього року змагання проходять в оновленому форматі: гонка триває 30 хвилин плюс одне коло (раніше їхали певну кількість кіл). До того ж, по одному заліковому очку в загальний залік етапу отримують переможець кваліфікації та пілот, який показав найкращий час кола у заїзді.

На першому етапі усі ці «бонуси» зібрав чинний чемпіон країни у найпрестижнішому класі «Туринг-лайт» Ігор Скуз. Його головними конкурентами були Олександр Іванченко та Валерій Жовтоног, тогорічні чемпіони молодших класів, «Лада-1500» і «Лада-1600» відповідно.

На старті першого заїзду Іванченко, який виступав на новісінькому авто останнього покоління, зумів навіть випередити Скуза… Але це був єдиний момент за два дні перегонів, коли лідирував не Скуз. Уже в першому повороті Ігор повернув собі лідерство, яким не поступився до фінішу. Другим картатий прапор побачив Жовтоног, третім – Володимир Апостолюк.

Іванченко, який у першому заїзді через проблеми з технікою відкотився на четверту позицію, намагався реваншуватися у другому. Втім, відчайдушна погоня за лідером успіхом не увінчалася – Скуз наприкінці гонки навіть дозволив собі скинути швидкість, щоб спокійно, без незапланованих колізій, фінішувати на першому місці. А разом з тим, зрозуміло, і вийти у лідери загального заліку чемпіонату.

«Дуже добре, коли в чемпіонаті висока конкуренція, – говорить Ігор Скуз. – Але до європейського рівня пілотування ще потрібно рости. Хоча, думаю, сьогодні мені вдалося проїхати, як провідні європейські гонщики. Плани на сезон? Однозначно – перемогти!»

{social}

{iarelatednews articleid=»1100,1074″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *