Ігор Копишинський став найкращим снайпером Європи!

Завершився ЧЄ з пляжного гандболу у Загребі, де Ігор Копишинський набрав 181 очко та став найкращим снайпером Чемпіонату. У свою чергу Олександр Полторацький посів 6-те місце серед найкращих бомбардирів (130 очок).

Боротьба була запеклою. Участь у Чемпіонати взяли 14 команд у чоловічому турнірі та 17 – у жіночому.

Чемпіоном Європи у чоловічому турнірі стала збірна Іспанії, яка у фіналі завдала поразки росіянам. А бронзу вибороли минулорічні чемпіони — збірна Хорватії. Золото жіночого чемпіонату Європи завоювала збірна Норвегії. У фіналі вони переграли Польщу. В поєдинку за бронзу Іспанія подужала Данію.

Чоловіча збірна Олега Сича виграла перший груповий турнір, зокрема завдала поразки чемпіону світу Хорватії. На другому груповому етапі українці посіли друге місце і вийшли до чвертьфіналу, де в напруженій боротьбі зазнали поразки від збірної Росії, а в матчі за 5-6 місця програла Швеції

У складі чоловічої збірної грали: Чоловіча збірна України: Олександр Полторацький, Ігор Копишинський, Леонід Михайлютенко, Богдан Оліферчук, Віталій Горовий, Микола Кривошей, Денис Науменко, Юрій Шамрило, Микола Шніт, Ростислав Поліщук. Головний тренер – Олег Сич

Жіноча Збірна України стартувала з поразки від Норвегії, але надалі здобула три перемоги поспіль – над Польщею, Швецією та Францією. Але другий груповий турнір збірна завершила поразками від Іспанії та Росії.

Жіноча збірна України: Валерія Кирилова, Катерина Чумак, Ольга Лаюк, Ірина Глібко, Альона Сорокіна, Юлія Андрійчук, Леся Смолінг, Валерія Зоря, Ірина Яблонська-Бобаль, Олександра Кребс. Головний тренер — Валентин Вакула.

За загальним заліком чоловіча збірна посіла 6-те місце, а жіноча – 12-те.

Прес-служба Спортивного комітету України 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *