Ігор Любченко – 4-разовий чемпіон світу з Муей-Тай

lubchenkoЦими вихідними в містечку Йонкопінг (Швеція) визначилися чемпіони світу та призери з таїландського боксу Муей-Тай. Збірна України, представлена 14 спортсменами, виборола 8 нагород – 7 у чоловіків та 1 в жінок.

Блискучий результат на планетарному форумі продемонстрував титулований лідер нашої команди Ігор Любченко (63,5 кг). Українець вчетверте виграв Чемпіонат світу. У фіналі 2016 року він сперечався за перемогу з росіянином. Це, до речі, була перша золота нагорода в активі нашої збірної. Ігор впевнено переміг у всіх трьох раундах, відпрацювавши весь двобій першим номером і тримаючи суперника на відстані.

Другу золоту до нашої скарбнички поклав Олег Приймачов у категорії до 91 кг. Для цього в «золотому» матчі він подолав опір білоруса.

Мали шанс на перемогу, однак цьогоріч не склалося на максимум, ще в чотирьох наших атлетів. Єдину нагороду в жіночій команді України виборола Ірина Чернова (60 кг). Вона поступилася ізраїльській спортсменці. На другу сходинку п’єдесталу пошани в чоловічому турнірі піднялися: Костянтин Трішин (57 кг), Михайло Васіліогло (60 кг) і Рогава Цотне (+91 кг).

Також в активі наших хлопців дві бронзи. Євгеній Скляров став третім у вазі 51 кг, Анатолій Суханов – у 81 кг.

Високий результат нашої збірної був досягнутий завдяки настановам головного тренера команди Павла Євтушенко. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *