Ілля Шевляк зустрівся з Гастоном Паражем

SCU-Illya-Shevlyak-Gaston-ParageПрезидент Спортивного комітету України Ілля Шевляк провів у Києві робочу зустріч з президентом Міжнародної федерації пауерліфтингу Гастоном Паражем, який був почесним гостем чемпіонату України з силового триборства.

Це перший візит Гастона Паража в якості президента IPF – на цю посаду люксембуржець був обраний зовсім нещодавно, у жовтні 2012-го року.

Під час зустрічі Ілля Шевляк і Гастон Параж обговорили низку важливих питань, що стосуються розвитку пауерліфтингу у світі та в Україні, яка є однією з провідних країн у цьому виді спорту. Зокрема, пан Параж позитивно оцінив перспективи України прийняти чемпіонат світу, але не раніше 2016-го року – адже до того часу календар і географія змагань вже узгоджені.

Головною ж темою розмови стала боротьба з допінгом. Пауерліфтинг має олімпійські амбіції, тож повинна повністю дотримуватися антидопінгового кодексу ВАДА. International Powerlifting Federation у цьому питанні притримується жорсткої позиції: нині за позитивну допінг-пробу лише одного спортсмена дискваліфікацію на рік отримує вся національна федерація.

На завершення президент IPF побажав українським пауерліфтерам вдало виступити на ІХ Всесвітніх іграх у Калі.

Інтерв’ю з паном Гастоном Паражем читайте на нашому сайті в середу.

{social}

{iarelatednews articleid=»1399,1395″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *