Імена всіх чемпіонів ЧУ-2016 з роликового спорту

rollersport_ukrchamp_2016Днями в Києві відбувся Чемпіонат України 2016 року зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. За три змагальних дні визначилися чемпіони серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей.

У дорослих перемогу святкували кияни Олександр Симоненко та Анна Музика. У цьому турнірі могли брати участь спортсмени від 20 років і старші.

В категорії юніорів боролися 16–19-річні атлети. Чемпіонами країни стали Артур Гук і Єлизавета Білозерська, які також представляли господарів змагань. У кадетів, а це 14-15 років, звитяга дісталася Іллі Алексєєнку з Києва.

Якщо у старших категоріях перевага була на боці столичних спортсменів, то в змаганнях молодших атлетів найчастіше перемагали представники Харківщини. Серед старших дітей (12-13 років) чемпіонами стали Іван Тютюнник (Київ) і Світлана Репецька (Харківська обл.). У 10-11 років на перше місце піднялися Олег Костенко (Харківська обл.) і гостя з Мінська Катерина Карабань. На турнірі 8-9 років відзначилися спортсмени з Харківщини – Демид Ніколенко та Олександра Черкасова. А серед наймолодших ролерів – 7 років і молодші – найсильнішими були Ігор Піднебенний та Карина Гук (обидва – Харківська обл.).

Як повідомили в Українській федерації роликового спорту, за результатами змагань відбудеться відбір до національної збірної команди України на 2017 рік.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *