Індивідуальний чемпіонат Європи зі сквошу у категоріях мастерс відбувся у Вроцлаві

Індивідуальним чемпіонатом Європи у категоріях мастерс завершився літній сезон для сквошистів.

Як зазначає на офіційному сайті Федерація сквошу України, ІЧЄ є унікальним та цікавим турніром. Цього року він відбувся у добре нам відомому польському Вроцлаві. Загалом у турнірі взяли участь більше, ніж півсотні спортсменів, яких розділили на 16 категорій: М35+, W35+, М40+, W40+, М45+, W45+, М50+, W50+, М55+, W55+, М60+, W60+, М65+, М70+, W70+, М75+.

Унікальність турніру «мастерс» полягає в тому, що тут відсутня градація на звичні для сквошистів категорії: пофесіонали, любителі, чоловіки чи жінки. Головною умовою для участі є віковий мінімум, який становить 35 років, кінцевої межі «до» не існує. Так, наприклад, найдоросліша категорія цьогорічного турніру – М75+.

Україну на турнірі представляв учасник Всесвітніх ігор 2017 Костянтин Рибальченко, яки виступав у категорії 35+. Розпочинав гру Костянтин з 2-го раунду, де першим його суперником був чех Pavel Jakubů, який вже грав у 1 раунді та отримав там перемогу. Але супернику нашого спортсмена не пощастило, Рибальченко завершив матч з рахунком 3:0. У третьому раунді українця чекав сквошист з Норвегії Ronny Åsbø, якого наш співвітчизник теж розгромив з рахунком 3:0, вийшовши у чвертьфінал.

Але тут фортуна Костянтина змінила свою милість. У матчі з німцем Julian Wollny Українець зазнав поразки, завершивши поєдинок з рахунком 3:1 та втративши шанс на призове місце.

Далі у боротьбі за місце поза межами п’єдесталу, Костянтин подолав бельгійця Gregory Lecerf, а далі був англієць Mick Biggs, який з невеликою, але перевагою переміг  Костянтина, залишивши українській прапор на 5 сходинці турнірної таблиці.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *