Інна Батуєва і Денис Ясинський: дебют на Всесвітніх іграх

world-games-Batueva-Yasynskiy-2Двома видами програми на Всесвітніх іграх стартували змагання зі спортивної акробатики. І якщо у жіночій парі ми здобули срібло (докладніше про виступ Катерини Ситникової та Анастасії Мельниченко ми обов’язково розкажемо пізніше), то у змішаних парних виступах Україна залишилась без медалі.

Представляли нашу країну у змішаній парі Інна Батуєва і Денис Ясинський, учорашні юніори, які тільки починають свій шлях у дорослому спорту. До своїх перших настільки великих змагань Інна з Денисом готувалися, не шкодуючи живота свого. Останні два місяці перед Іграми взагалі жили в режимі нон-стоп тренувань по 6-8 годин на день.

Над їхнім номером працювало багато людей: це і хореограф, і головний тренер з кількома асистентами. На виході пара отримала найскладніший номер серед усіх учасників Всесвітніх ігор. За словами Дениса Ясинського,чотири елементи і ще пару зв’язок з їхньої програми не робить жодна пара у світі.

world-games-Batueva-YasynskiyОчікування були досить райдужні, незважаючи ні на довгий переліт, ні незвичний зал, в якому не було можливості потренуватися. Серед конкурентів – дуже сильні дуети, та все ж наші шанси виглядали доволі переконливо.

Але що таке не щастить і як із цим боротися? Під час першої кваліфікаційної вправи Інна помилилася в елементі, який зазвичай виконує із заплющеними очима. Ціна однієї помилки дуже висока – судді, зрозуміло, зняли бали і відкинули нашу пару в кінець турнірної таблиці. Виправити ситуацію вже не вдалося – українці залишилися на шостому місті. Чемпіонами ж стали британці Домінік Сміт та Еліс Апкот.

Наші спортсмени, звісно, розчаровані результатом, але тримаються молодцями. «Загалом, можна сказати, виступом задоволена, справилася з хвилюванням, а це було непросто, – розповіла Інна Батуєва. – У кваліфікації в мене зісковзнула рука, але ми не здалися і боролися до останнього, ішли до кінця. У другій вправі вже все пройшло гладенько. Думаю, що країні не соромно за нас».

У молодого дуету все попереду. Наступний акробатичний старт у Дениса та Інни вже у жовтні – в Португалії пройде чемпіонат Європи. Ну, а поки є трохи часу на знайомство з Колумбією та пошук сувенірів для близьких і рідних.

Роксана Касумова з Калі, спеціально для scu.org.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1580,1576″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *