Ірина Павлова і Юрій Зозуля – призери чемпіонату світу з вейкбордингу

altПоки Україна зустрічала перші морози, в Об’єднаних Арабських Еміратах пройшов чемпіонат світу з вейкбордингу у кабельній версії. Представники понад 20 країн світу зібралися на міжнародному спортивному курорті Al Forsan (Абу-Дабі), в найкращому кабельному парку на Близькому Сході. Переваги цього парку полягають в тому, що він розрахований як на «професіоналів», так і на «новачків». Швидкість руху кабелю варіюється від 29 до 38 км/год в залежності від рівня катання спортсмена.
Як заявили представники WWA (Всесвітня асоціація вейкбордингу): «Al Forsan – це один з найдивовижніших кабельних парків у світі. Більше того, це ідеальне місце для проведення найбільших і найпрестижніших змагань з кабельного вейкбордингу. Таланти з усього світу прагнуть приїхати сюди і показати все, на що вони здатні».
У чемпіонаті світу взяли участь найбільш відомі райдери нашої планети: Том Фуші (США), Фредді фон Остен (Німеччина), Домінік Гьорз (Німеччина), Даніель Грант (Таїланд), Деніс де Хан (Нідерланди), Максін Сапулетте (Нідерланди). Кожен з них відкатав свою програму на максимум, вже в який раз довівши свою майстерність, на яку поки лише рівняються українські райдери.
Україну в ОАЕ представляли Дмитро Массалов, Ірина Павлова та Юрій Зозуля. Павлова посіла третє місце у категорії Junior Women, набравши 80 балів. Юрій Зозуля також опинився на третьому місці набравши 80,05 балу, але в категорії Veterans.
{social}
{iarelatednews articleid=»714″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *