Ірина Зарецька – чемпіонка світу з карате серед юніорок

karate-Iryna-Zaretska-gold-medalistВ Іспанії, у місті Гвадалахара, відбувся чемпіонат світу з карате серед кадетів, юніорів та молоді. Головним його підсумком для нашої команди стала золота медаль Ірини Зарецької у змаганнях юніорок (16-17 років) вагою до 59 кілограмів у розділі «куміте» (контактні поєдинки). Іра у красивому стилі пройшла шістьох суперниць і, здолавши у фіналі японку Морігучі, піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу. Це взагалі перше золото України на чемпіонатах світу з карате WKF (World Karate Federation) незалежно від вікових груп!

Спортивний комітет України приєднується до багато чисельних поздоровлень на адресу юної чемпіонки, її тренера Дениса Морозова, тренера збірної України серед кадетів і юніорів Петра Корнійчука та Української федерації карате.

Ще одну нагороду до скарбнички збірної в останній день чемпіонату поклала Єлизавета Сірош. Вихованка тренера Максима Невмержицького посіла друге місце у турнірі кадеток  (14-15 років) вагової категорії понад 54 кг в розіді «куміте». Вона впевнено виграла чотири сутички відбіркових стадій, але у фіналі поступилася німкені Кнеер.

Завдяки успішному виступу дівчат збірна України у загальнокомандному заліку чемпіонату фінішувала на девятій позиції.

{social}

{iarelatednews articleid=»1478″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *