Італійське «золото» українського скелелаза!

gontaryk_new1В Італії, в Даоне, на знаменитій дамбі Малга Біссіна завершився третій етап Кубку Світу зі скелелазіння в розділі «швидкість». Наш Ярослав Гонтарик (м. Нікополь) показав на трасі результат 12,69 с. і став, таким чином, переможцем змагань. Друге місце посів Євген Войцеховський, третє – Сергій Сініцин, обидва спортсмени з Росії. Іще один представник України Данило Болдирєв цього разу, на жаль,  лише 16-ий.

В жіночому заліку перемогу святкувала представниця Польщі Едита Ропек, друге місце посіла її співвітчизниця Клаудія Бучек, третє – росіянка Аліна Гайдамакіна. Українка Анастасія Савісько в загальному рейтингу змагань на сьомій позиції.

Ось що сказав про свій виступ та про змагання в цілому Ярослав Гонтарик:

«Загалом, поїздка була чудовою: чудова природа, чисте повітря, гарна компанія, 30-ти метрова гребля… Спочатку, щоправда, були незначні складності, пов’язані із тим, що перший тиждень довелося жити в наметах, погода іноді підводила, —  гірська місцевість, дощі. Однак це тривало тільки тиждень.

Змагання, в цілому, відбулися на гарному рівні (хоча це моя суб’єктивна думка, адже коли перемагаєш майже все здається ідеальним), єдине, що не сподобалося в організації – це те, що не було онлайн трансляції і результати на сайті міжнародної федерації [спортивного скелелазіння] не оновлювалися практично добу.

gontaryk_new2Що ж до спортивної частини змагань, то можу сказати, що конкуренція на старті була дуже жорсткою, —  багато хто приїхав на цю трасу не вперше. Однак, основна боротьба відбувалася саме на моральному рівні, оскільки переважна більшість спортсменів бігли трасу дуже добре. Дуже неприємна ситуація була з нашим Данилом Болдирєвим: фініш зробив, а час не зупинився… як результат – 16 місце, а це далеко не його результат! Що ж стосується мене, — то я дуже задоволений своїм виступом, я б навіть сказав «приємним сюрпризом» для мене та для всієї країни. Однак, найважливіші старти ще попереду, і я думаю, що у нашої збірної є чудові шанси виступити на них достойно!»