Іван Чупринко – рекордсмен світу з класичного жиму лежачи

chuprynko_2016У м. Потчефструм (ПАР) завершився Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юнаків з класичного жиму лежачи. Збірна України здобула не тільки низку медалей. Один з наших спортсменів встановив нове досягнення планети.

Відтепер новим рекордсменом світу з пауерліфтингу в 66 кг у класичному жимі лежачи є українець Іван Чупринко. Спершу лідер «синьо-жовтої» збірної у другому підході встановив планку на рівні 186 кг, але в заключній третій спробі покращив свій же рекорд, який наразі становить 188 кг.

Перемогою завершив змагання серед юніорів Дмитро Вовк. З результатом 222,5 кг у вазі до 120 кг киянин стає чемпіоном світу. Також на його рахунку срібло в юніорській абсолютній першості.

Срібними призерами світової першості з класичного жиму лежачи стали Тетяна Білоусова (+84 кг), Євген Васильєв (до 120 кг) і Ганна Кадацька (52 кг). Білоусова посіла другу сходинку з результатом 115,0 кг, у Васильєва показник на рівні 210,0 кг, а в Кадацької – 90,0 кг.  

Володаркою єдиної бронзової відзнаки в українській скарбничці стала Тетяна Мельник. У 72 кг вона показала результат рівно 100,0 кг.

На помості в ПАР змагалися представники з 25 країн світу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *