Іван Настенко і Богдан Мочульський – призери ЧС з джиу-джитсу

nastenko_ivan20-22 листопада 2015 року в Бангкоку (Таїланд) розіграли нагороди Чемпіонату світу з джиу-джитсу. Збірна України повертається додому з двома бронзовими нагородами, зайнявши в неофіційному медальному заліку 23 позицію. Обидві медалі наші спортсмени вибороли в розділі «файтинг».

Бронзовим призером цьогорічної світової першості став чемпіон Всесвітніх ігор, призер Всесвітніх ігор з єдиноборств, багаторазовий чемпіон Європи і України Іван Настенко. Він здобув нагороду у ваговій категорії до 85 кг. Розібравшись на старті змагань з господарем турніру і словенцем, Іван поступився росіянину, майбутньому віце-чемпіону планети. Проте вже у «бронзовому» двобою Настенко був сильніший за ще одного представника Росії.

Другу бронзу до нашої скарбнички поклав Богдан Мочульський. Третю позицію він зайняв у 62 кг. Спочатку Богдан зустрівся зі спортсменом з Казахстану, після – з французом. За вихід до «золотого» фіналу він сперечався з німцем, який виявився сильнішим за українця, а за підсумками змагань став чемпіоном світу. За бронзу Мочульський бився ще з одним представником Франції.

Нагадаємо, що в минулому році в Парижі і Настенко, і Мочульський також піднімалися на третю сходинку п’єдесталу пошани планетарного форуму з джиу-джитсу.

Прес-служба Спортивного Комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *