Іван Васильчук та Олександр Коломієць стали чемпіонами світу з самбо

alt358 спортсменів з 52-х країн світу змагалися у Вільнюсі (Литва) за нагороди чемпіонату світу з самбо серед чоловіків, жінок (спортивний розділ) та з бойового самбо (чоловіки). 
За підсумками змагань у неофіційному командному заліку команда України посіла 3 загальнокомандне місце: бойове самбо – 4 місце, жінки – 3 місце, чоловіки – 6 місце. Наші спортсмени завоювали 2 золоті, 2 срібні і 8 бронзових медалей.
Чемпіонами планети стали Іван Васильчук з Нетішина Хмельницької області, який виступав у ваговій категорії до 90 кг у розділі спортивного самбо, та киянин Олександр Коломієць, котрий переміг усіх суперників у вазі до 90 кг у розділі бойового самбо.
Срібні нагороди вибороли Світлана Готфрід (Київ, до 80 кг) та Тетяна Савенко (Дніпропетровськ, до 72 кг). Бронзові медалі приміряли Марія Остап’юк (Івано-Франківська/Львівська обл., до 52 кг), Вікторія Денисенко (Київ, до 68 кг), Надія Герасименко (Київська обл., до 64 кг), Максим Дядюра (Донецька обл., бойове самбо, до 74 кг), Дмитро Бабійчук (Львівська/Хмельницька обл., до 74 кг), Сергій Глущенко (Київ, бойове самбо, до 57 кг), Ігор Северин (Київ, бойове самбо, до 68 кг) та Ігор Задерновський (АР Крим, бойове самбо, до 100 кг).
Перед початком змагань у Литві пройшов також Конгрес ФІАС (Міжнародної федерації самбо), на якому розглядалися питання про розвиток самбо у світі, а також календарний план на ближчі роки.
На засіданні від Федерації самбо України була прийнята заявка про проведення чемпіонату Європи у 2013 році у м. Львів, а також чемпіонату світу у 2015 році в м. Київ. Дана інформація прийнята і схвалена членами Конгресу, але рішення буде опрацьоване на наступних засіданнях Конгресу ЄФС і ФІАС.
«В цілому змагання пройшли на високому рівні, конкуренція постійно зростає, – підсумовує старший тренер збірної України Олександр Наухатько. – Наша команда виступила на високому рівні, незважаючи на те, що виступила неповним складом. Приміром, у зв’язку із хворобою чемпіонки світу серед молоді Христини Михайленко (м. Львів) було прийнято рішення виставити Світлану Готфрід, котра завоювала срібну медаль.
З-поміж решти поєдинків фахівці особливо відзначили фінальну зустріч Світлани Галянт (Росія) і Тетяни Савенко (Україна), яка «кинулася на суперницю, немов леопард», але Галянт допоміг багатий досвід, і вона на останніх секундах таки вирвала звання чемпіонки світу».
{social}
{iarelatednews articleid=»878,821,539,195″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *