Іванчук переміг в Амстердамі, Пономарьов третій у Дортмунді

chess-Vasyl-Ivanchuck-amsterdamВасиль Іванчук став переможцем шахового супер-турніру «ACP Golden Classic», що завершився в Амстердамі (Нідерланди). У змаганнях за коловою системою взяло участь семеро шахістів.

Український гросмейстер набрав пять очок із шести можливих. Він розійшовся миром з Гатою Камьски (США) та Емілем Сутовським (Ізраїль), а решта суперників змушена була здатися – Іванчук переміг Ле Куан Лєма (В’єтнам), Крішнана Сасікірана (Індія), Баадура Жобаву (Грузія) та в заключному турі українку Ганну Музичук, котра виступає під словенським прапором (Ганна, до слова, не загубилася у чоловічій компанії – зазнала лише однієї поразки і з трьома очками фінішувала на п’ятому місці).

Паралельно з амстердамським ще один «супер» відбувся у німецькому місті Дортмунд. Тут певний час лідирував чинний чемпіон України Руслан Пономарьов, але несподівана поразка від одного з аутсайдерів поляка Матеуша Бартеля вибила нашого шахіста з колії, а надолужити втрачене у заключних турах Руслан не зумів. У підсумку – 5 з половиною очок з 9-ти можливих і третє місце (за додатковими показниками Пономарьов випередив росіянина Володимира Крамника, угорця Петера Леко і представника Німеччини Аркадія Найдіча, які набрали стільки ж балів). Переможцем став італієць Фабіано Каруана, друге місце посів Сергій Карякін (Росія).

фото – KNSB

{social}

{iarelatednews articleid=»1215,1203,1196,1117″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *