Іванчука пограбували у Бразилії

altПісля завершення першої частини фіналу шахового турніру Grand Slam у Сан-Паулу з найкращим українським шахістом Василем Іванчуком стався вкрай неприємний інцидент – його та дружину пограбували.
«В принципі, все добре, я себе добре почуваю. – розповів Іванчук в інтерв’ю chess-news.ru. – Тобто ніяких проблем немає, я цілком можу продовжувати турнір і сподіваюся, що все буде добре. Таке пограбування невелике. Причому практично на території готелю, що дивно.
Ми вийшли з дружиною, сіли в машину, поклали речі… І тут – двоє з пістолетами. Речі наші забрали і втекли. Ось і всі справи фактично. Більше особливо нічого розповідати. На щастя, комп’ютерна сумка в мене була під ногами, вони її просто не помітили, очевидно», – згадує Василь.
«І ще, на щастя, паспорт залишився при мені – він був у внутрішній кишені піджака. Що дозволило мені приїхати сюди, в Більбао, і продовжувати турнір. А інакше мені довелося б повернутися в Україну, як моїй дружині. Тому що у неї паспорт пропав, був у сумочці.
Найцінніше для мене – це мої шахи. Не в плані грошей, а в плані якомусь… Багато-багато років я користувався цими шахами. У мене навіть є таке побажання: можливо, ці шахи якимось чином потраплять розумній дитині в руки, і завдяки якимось своїм магічним властивостям допоможуть цій дитині стати відомим шахістом», – побажав Іванчук
За словами українця, вони одразу звернулися до рецепції, а наступного дня пішли у поліцію, але було вже досить пізно. І поки нічого не знайшли.
Організатори турніру пропонували львівському гросмейстеру перенести партію наступного туру проти американця Хікару Накамури, але Іванчук відмовився: мовляв, нічого такого, що б заважало мені грати, не сталося. Тож матч буде зіграно сьогодні.
Нагадаємо, українець лідирує у турнірі після першого кола з 10-ма очками. На три пункти від нього відстає Накамура.
{social}
{iarelatednews articleid=»816,807,795″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *