Якуніна і Кучеренко – чемпіони молодіжної першості України з боулінгу

altУ київському боулінг-клубі «Бруклін» пройшли Всеукраїнські молодіжні Ігри-2011 (6-й, заключний, етап молодіжного чемпіонату України зі спортивного боулінгу).
У змаганнях взяли участь не так багато спортсменів, але, однозначно, уся провідна молодь України була на місці, і результати це підтвердили. Юнаки та дівчата показали прекрасні результати на далеко не простому натиранні доріжки.
Перед початком усім учасникам роздали невеличкі подарунки, щоб підняти настрій, і – вперед! За підсумком турніру перемога дісталася харківським боулерам – як у молодшій, так і у старшій групі.
Перемогу на 6-му етапі здобули Якуніна Олександра (старша група) та Єрьомін Антон (молодша група), 2-гі місця в Антона Чепова (молодша група) і Сербіна Кирила (старша група); 3-ті місця завоювали Кучеренко Валентин (молодша група) і Симоненко Влад (старша група). Рекорди в одній грі показали Єрьомін Антон – 223 (молодша група) і Кадачигов Дмитро – 258 (старша група).
А чемпіонами молодіжного першості у сезоні 2010-2011 за підсумками усіх раундів стали Олександра Якуніна та Валентин Кучеренко (Київ), срібло в Олександра Федоряки (Біла Церква) та Антона Єрьоміна, бронза дісталася Владиславу Яловезі (Полтава) та Антону Чепову (Миколаїв).
Змагання закінчилися нагородженням і святковим фуршетом з піцою і солодким столом.
{social}
{iarelatednews articleid=»608,467″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *