Ярослав Тарновецький – чемпіон світу!

billiard-Yaroslav-Tarnovetskiy-world-championПеремогою 22-річного Ярослава Тарновецького з Чернівців завершився чемпіонат світу з «Комбінованої піраміди» в Кемерово (Росія). Упродовж усього турніру Ярослав демонстрував якісну гру, довівши і у фіналі, що перебуває у відмінній формі.

Протистояв Тарновецькому в матчі за золото Віктор Локтєв, уродженець Кемерово, якого бурхливо підтримувала публіка. На шляху до фіналу Локтєв, котрий за кілька днів до чемпіонату світу став бронзовим призером чемпіонату Росії, переміг, зокрема, екс-чемпіонів планети, своїх співвітчизників Олександра Чепикова і Микиту Ливаду.

Однак у фіналі «повторити номер» на радість місцевої публіки Локтєву не вдалося. Наш Ярослав Тарновецький, значно досвідченіший і, напевне, більш майстерний більярдист, блискавично почав гру і виграв 5 стартових партій. Росіянин, звісно, не здався на милість переможця і пробував наздогнати Ярослава, взяв три наступні партії, і… Вже в наступній Тарновецький поставив крапку у матчі – заслужена перемога з рахунком 6:3.

Це другий титул чемпіона світу для чернівецького «Торнадо». 4 місяці тому Тарновецький став найкращим на планеті в «Динамічній піраміді». Також в активі Ярослава дві бронзи світових першостей, у 2010-му та 2011-му роках.

Ще одну медаль збірній України приніс Олександр Паламар, який став бронзовим призером. У півфіналі харків’янин поступився саме Тарновецькому (4:6). 

{social}

{iarelatednews articleid=»1381,1379″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *