Ярослав Тарновецький у півфіналі «Чудової вісімки»

Yaroslav-TarnovetskiyУ російському Санкт-Петербурзі, у клубі «Лідер», відбувся перший матч нового сезону одного з найбільш популярних міжнародних турнірів з піраміди «Чудова вісімка».
За іменами учасників ця дуель цілком заслуговувала статусу фіналу: в ній зійшлися переможець «Чудової вісімки» 2009-го і 2010-го років українець Ярослав Тарновецький і чинний чемпіон світу з вільної та комбінованої піраміди Канибек Сагинбаєв з Киргизстану.
На початку матчу серйозну перевагу заробив Канибек. Він виграв три партії поспіль, і все йшло до того, що Тарновецькому доведеться несолодко. Однак, потім Ярослав у черговий раз продемонстрував публіці, за що його прозвали «Торнадо». Українець видав серію з восьми виграних партій поспіль! Другу і третю з них Тарновецький зібрав з кия «під нуль». Чемпіон світу повалений з рахунком 8:3, і Ярослав виходить до півфіналу «Чудової вісімки-2011», довівши свою переможну серію в цьому турнірі вже до 7 матчів поспіль!
Вже сьогодні Тарновецький приєднається до партнерів по збірній України, яка стартує на чемпіонаті світу з «Комбінованої піраміди» серед чоловіків. Окрім чернівчанина Тарновецького, в Алмати (Казахстан) нашу країну представлятимуть Ярослав Винокур (Одеса), Олександр Паламар (Харків), Артем Матвійчук (Київ), Євген Талов (Дніпропетровськ) і Володимир Перкун (Донецьк).
Президент СКУ Ілля Шевляк від імені Спортивного комітету України бажає нашій команді успіху на турнірі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *