Євген Прудник – кращий армрестлер України 2013

prudnyk-newsВ українському армспорті підбили підсумки 2013 року. Так, кращим спортсменом визнано Євгена Прудника з Києва. Євген став єдиним спортсменом у світі, якому вдалося «оформити хет-трик», ставши чемпіоном своєї країни, Європи та світу.

Спершу Прудник без особливих проблем здобув перемогу на українському чемпіонаті, де у фіналі, у ваговій категорії до 85 кг впевнено переміг багаторазового чемпіона України, Європи та світу, харків’янина Руслана Бабаєва, при чому – на обидві руки.   Щодо континентальної першості, то там перемога киянину далася уже не так легко, особливо це стосується фіналу. У вирішальній зустрічі він зустрівся із двадцятиразовим чемпіоном Європи та світу, братом Руслана Бабаєва, Рустамом, який, до слова, зазнав поразки вперше за 12 (!) років.  Чемпіонат та Кубок світу, що проходили у Польщі, стали останніми випробовуваннями на міць для Євгена у 2013 році, з якими він успішно впорався – два золота чемпіонату та Кубок «поїхали» до Києва.

Крім цього, кращою областю 2013 року стала Харківська, кращим клубом – «Харківський Політехнічний Інститут» (тренери Петренко Володимир Олексійович та Петренко Олександр Олексійович).

Прес-служба Української федерації армспорту.

{social}

{iarelatednews articleid=»1633,1532,1485″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *