Європейський успіх українського бодібілдингу і фітнесу

bodybuilding-Andriy-KuharchukЗбірна України стала третьою на чемпіонаті Європи з бодібілдингу, класичного бодібілдингу, бодібілдингу серед жінок та змішаних пар, що завершився у Кишиневі (Молдова). У суперництві з мускулистими атлетами з 29-ти країн наші богатирі вибороли 7 медалей – 2 золоті, 1 срібну і 4 бронзові.

Українці, продемонструвавши відмінну форму, здобули 13 путівок до фіналів. Ще на попередній стадії змагань вразив публіку і суддів своїми пропорціями Андрій Кухарчук, який в підсумку і переміг у ваговій категорії до 95 кг. У змаганнях «супертяжів», склад яких цього року був надзвичайно сильним, переміг наш Богдан Кравченко. Срібну медаль у вазі до 85 кг взяв Андрій Коляда. Роман Ющенко (до 70 кг) і Сергій Яцюк (понад 100 кг) стали бронзовими призерами.

Ще дві бронзи наші спортсмени вибороли у турнірі з класичного бодібілдингу. Тут в усіх категоріях була висока конкуренція, тому кожна медаль – на вагу золота. На п’єдестал пошани піднялися Станіслав Візінгер (до 168 см) та Олег Кокорін (до 180 см).

Успішним виступом на чемпіонаті Європи відзначилися також представниці і представники українського фітнесу. На змаганнях в іспанській Санта-Сусанні наші спортсмени вибороли 4 золоті і 2 бронзові медалі.

Найкращими у своїх категоріях стали Федір Хашалов (фітнес, абсолютна категорія), Ольга Караваєва (бодіфітнес, понад 168см), Наталія Дічковська (фізик, до 163см) і Сергій Гордеєв (юніори, фітнес, абсолютна категорія). Бронза на рахунку Олени Буличової (бодіфітнес, понад 168 см) та Алли Семенової (бікіні, понад 168см).

{social}

{iarelatednews articleid=»1458,1410,1280″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *