Юлія Макаренкова і Сергій Білошеєв – чемпіони Європи з шашок

shashki-64-euro2012-Makarenkova-MotrychkoУ стародавньому російському місті Суздаль завершився чемпіонат Європи з шашок-64 (так звані «російські шашки», грають в які на 64-клітинній дошці).

Розігрувалися медалі у класичній, швидкій та блискавичній грі. Україну на змаганнях представляло 18 спортсменів. На рахунку нашої збірної шість нагород – 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова.

Медалі найвищого ґатунку здобули лідери нашої команди – Юлія Макаренкова і Сергій Білошеєв. Макаренковій, котра наприкінці вісімдесятих встигла двічі виграти чемпіонат Радянського Союзу, не було рівних у класичній грі. Відтепер киянка Юлія Макаренкова, Заслужений майстер спорту України, – триразова чемпіонка світу і триразова чемпіонка Європи! Слідом за нею на другу сходинку п’єдесталу піднялася одеситка Вікторія Мотричко.

Сергій Білошеєв вкотре підтвердив, що з ним майже нереально боротися у швидких варіантах гри, коли рішення потрібно приймати за лічені секунди. Кримський гросмейстер, якого називають одним з найталановитіших шашистів сучасності, переміг у турнірі з блискавичних шашок.

Макаренкова ж до золота у «класиці» додала срібло «блискавичного» турніру. У Вікторії Мотричко цілих три медалі – срібні у класичній та швидкій грі, бронзова у блискавичній. 

{social}

{iarelatednews articleid=»960″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *