Юлія Торянська – бронзова призерка Всесвітніх ігор з єдиноборств

sydorovСьогодні в рамках Всесвітніх ігор з єдиноборств продовжили свої виступи наші панкратіасти, в розділі «гі». Від вчорашнього «ноу-гі», цей вид програми відрізняється тим, що спортсмени змагаються у кімоно.  Наші Артем Сидоров та Юлія Торянська претендували на медалі у вагових категоріях 71 та 64 кг, відповідно. І якщо в Артема все склалося не зовсім так, як ми очікували, то Юля, навпаки, зуміла здивувати глядачів та «експертів» бронзовою нагородою.

Артем, провів три зустрічі у свої групі  і, на жаль, програв кожну з них. Суперниками українця були: Джейснон Патіно (США), Шаміль Магомедов (РФ) та Сімоне Франческіні з Італії. І у всіх трьох зустрічах українець поступився з різницею у два бали і боротьба за медалі всесвітніх ігор залишилася у планах на майбутнє.  

А от справжню інтригу подарувала глядачам та вболівальникам Юлія Торянська. Першуtorianska_fight сутичку відбору проти польської спортсменки Кароліни Заводнік українка програла в два бали. Однак другий, м’яко кажучи, непростий поєдинок із господаркою турніру Риммою Тропіною українка провела «на 12 балів», як результат – 3:0 на користь нашою спортсменки і питання бронзової призерки змагань постає неочікувано, як даішник на трасі.

У сутичці за бронзу на Юлю чекала французька спортсменка Жане Ремберт, котра на шляху до п’єдесталу програла чемпіонці категорії Софії Нордено із Швеції, однак угорку Бріджиту Лайшак відправила записувати результати інших зустрічей.

torianskaП’ять хвилин суперниці вовтузили одна одну по всьому килиму, однак ніхто так і не спромігся провести вдалу атаку і заробити бодай однин бал, не кажучи вже про «больовий» чи «задушливий» Все вирішила додаткова хвилина. Там кидається жереб за результатами
якого  одна із суперниць вибирає позицію для атаки, а інша повинна цю атаку вистояти. І Юля, в буквальному сенсі, перехопивши ініціативу в свої руки, обернула натиск суперниці на свою користь, за що і отримала бронзову нагороду.

«Насправді, цей розділ панкратіону для мене не «рідний», тому я не була впевнена, що зможу отримати нагороду, проте дуже на це сподівалась і робила для цього все, що було в моїх силах. Матчі відбору пройшли надзвичайно складно і я сама не знаю, звідки взялися сили на «бронзовий» поєдинок. Тому виступом своїм, безумовно, задоволена», — сказала Юлія після церемонії нагородження.    

Отож, маємо ще одну бронзу та з нетерпінням чекаємо завтрашнього «агону».

{social}

{iarelatednews articleid=»1768,1767,1766″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *