Юрій Протасов виграв 2-й етап Гран-прі автодрому «Чайка» з зимового треку

altНа трасі спорткомплексу «Чайка» у Києві відбувся другий етап зимових трекових гонок. Погодні умови сприяли проведенню яскравого змагання: як жартували організатори гонки, сніг пішов на їхнє замовлення.

Не налякали снігові замети і вболівальників. Якщо у перший день глядачів зібралося близько двох сотень, то наступного, попри суворіші погодні умови, ця цифра сягнула тисячі. Щоб не замерзнути, глядачі влаштовували сніжкові баталії.
Проте найбільш запеклі бої точилися у ці дні на трасі. Другий етап трекових гонок зібрав 24 спортсмена, які були готові позмагатися у швидкоплинному форматі зимової гонки. Відчути тонку межу зчеплення коліс із засніженим покриттям, пройти поворот у контрольованому заносі і при цьому вести боротьбу на трасі з іншими трьома суперниками – усе це можна було побачити на «Чайці».
Через стрімкий формат гонки, глядачам ніколи було сумувати. В суботу пройшли вільна практика, кваліфікація та гоночні заїзди двох груп. Переможці цих заїздів кваліфікувалися на фінальний день змагань. А вже у неділю 12 найшвидших гонщиків провели 12 заїздів. Фінальний визначив власника Великого Призу автодрому «Чайка».
Фаворитом вважався Юрій Протасов. І він прогнозовано дійшов до фінального заїзду, де опинився у компанії Водолаги, Юнашева та Кучера. Вирішальний заїзд відбувся із другої спроби. Під час першого старту в аварію потрапили троє із чотирьох учасників фіналу, у тому числі і Протасов, котрий намагався у боротьбі вийти на друге місце. Судді зупинили гонку і дали рестарт. Другу спробу Юрій Протасов не змарнував і здобув впевнену перемогу, лідируючи упродовж усього заїзду. Другим фінішував Руслан Кучер, третім – Сергій Юнашев.
«Я приїхав отримати задоволення від гонки та перемогти. Щоправда, декому моя мета здавалася перебільшеною. Навіть приходили та проводили зважування мого авто. Проте я на ній навіть не тренуюся – вдягнув шолом та поїхав», – відзначив Юрій Протасов після перегонів.
прес-служба ФАУ
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *