Качановський зі сріблом престижного Ґо-турніру

kachanovskyi_gograndslam2016На початку травня в Берліні (Німеччина) визначилися всі призери міжнародного турніру з ґо «2nd European Go Grand Slam Tournament». Подія визначна, проводиться з великими призовими і розрахована лише на 12 учасників. Артем Качановський одразу потрапив до переліку дев’яти  спортсменів, які забронювали собі місця на цьому турнірі, тоді як ще один українець Андрій Кравець проходив горнило відбору. Саме Андрій став 12-м учасником, якого порекомендували китайці з числа тих, хто займався у них на курсах CEGO.

Другий європейський «Go Grand Slam Tournament» проходив за китайськими правилами. В першому турі відсіялися чотири спортсмени, серед яких був і Кравець, однак Качановський продовжив змагатися за головний приз у 10,000 євро. На старті Артем записав у свій актив перемогу над чехом. Після цього була звитяга в чвертьфіналі над принциповим суперником з Росії. У півфіналі на українця очікувало дербі зі словаком, звідки він вийшов переможцем. Фінальна баталія була непростою для Качановського, адже в опоненти йому дістався Алі Джабарін з Ізраїлю, з яким в українця склалася непроста ігрова історія. Не став виключенням й цей фінал, в якому Артем поступився Алі, посівши за підсумками друге місце.

На церемонії вручення призерів нагородили призами. Артему Качановському, окрім чека на 5,000 євро за другу позицію на турнірі, також вручили офіційний сертифікат професіонала Європейської Ґо Федерації.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *