Каннський успіх українки в шашках-100

 draughts_cannes-open-2017_motrichkoВ Каннах (Франція) відбувся традиційний розіграш престижного міжнародного турніру зі стоклітинних шашок – Cannes Open 2017. Кращою у змаганнях представниць прекрасної половини людства стала українська гросмейстер Вікторія Мотричко.

Для одеської шашкістки успіх у Франції став другим за неповних два місяці нового змагального року. Нагадаємо, на позаминулих вихідних Мотричко тріумфувала серед жінок у Латвії на Riga Open Letland 2017. У зведеній таблиці ризького турніру українка пропустила вперед лише трьох чоловіків-гросмейстерів.

В Каннах Вікторія Мотричко посіла дев’яту позицію в загальній таблиці змагань з чоловіками. Сума набраних очок в активі представниці України – 10 балів. Найближчими переслідувачками виявилися білоруска Ольга Федорович та росіянка Наталя Шестакова. В обох – по 9 пунктів.

Протягом 8-раундової дистанції Мотричко три партії виграла, чотири – звела в нічию і лише один раз поступилася. Примітно, що здолати українку було під силу тільки майбутньому чемпіону Cannes Open 2017 – Муроду Амріллаєву з Росії, з яким українка мала очну зустріч в шостому колі.

Загалом у Каннах боролися 48 шашкістів. Вікторія Мотричко була єдиним представником нашої держави на цьому заході.

Додамо, шашкісти сперечалися за перемогу в знаменитому каннському Палаці кінофестивалів.

Нагадаємо, Мотричко є чинною володаркою титулу України в усіх трьох видах програми в шашках-100.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *