Карате: «Сен Бін» — перша команда 12-го Kyiv Open Cup

karate_kyiv_open_2016У Києві після дворічної паузи знову провели масштабний міжнародний турнір з карате Kyiv Open Cup. На 12-й розіграш цих змаганнях приїхали біля 700 спортсменів з України, Білорусі, Румунії, Азербайджану та Молдови. Медалі цьогорічного Kyiv Open Cup здобули каратисти 45 клубів.

За перемогу в загальнокомандному заліку сперечалися два столичних клуби – «Сьогун» і «Сен Бін». За підсумками змагань першими стали представники «Сен Біну». Вони вибороли 25 нагород – 11 золотих, 5 срібних та 9 бронзових. Тоді як «Сьогун» фінішував другим з 19-ма медалями – 10 золотих, 4 срібних та 5 бронзових.

Третє місце посів житомирський клуб «Додзьо». У напруженій боротьбі спортсмени з Житомирщини обійшли одеську команду «Тигреня». В обох клубів однакова кількість перших місць – по чотири, однак за кількістю срібних медалей «Додзьо» був попереду – 5 проти 2 у «Тигреня». Відзначимо, що з чотирма золотими медалями додому повертаються і спортсмени харківського клубу «Вагр».

Варто відзначити відсутність на Kyiv Open Cup двох сильних клубів – львівського «Юніону» та чорноморської «Катани». Але так співпало, що «Катана» в ці дні святкували 15 років клубу, а керівник «Юніона» вирішив дати відпочинок своїм вихованцям.

Всі учасники турніру засвідчили високий рівень організації: шість татамі з суддівськими бригадами, сучасні табло та медичний супровід, забезпечення охорони, харчування, тренувальної зони тощо.

Також в рамках заходу пройшла церемонія вшанування Анжеліки Терлюги, яка стала срібним призером цьогорічного чемпіонату Європи у Монпельє (Франція). Одеській спортсменці президент Української федерації карате Сергій Левчук вручив грошову премію та почесний приз.

Kyiv Open Cup-2016 – останній великий турнір перед чемпіонатом світу, який восени прийматиме австрійський Лінц, та національною першістю України, яка пройде в Києві.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *