Карате: Україна без медалі на Всесвітніх іграх

world-games-karate-Anita-Seryogina-2Аніта Серьогіна, перша в історії України чемпіонка Європи з карате, невдало дебютувала на Всесвітніх іграх.

Жереб визначив Аніту в групу з представницями Південної Америки та Африки. В цьому була певна проблема, адже наші бійці практично з ними не зустрічаються, не знають – ті майже не їздять на змагання до Європи, ми дуже рідко їздимо до них.

Перший поєдинок проти колумбійки Ліни Гомес завершився внічию – суперниці заробили по дві оцінки «юко». Місцева спортсменка наступні свої два поєдинки виграла, натомість наша каратистка двічі поступилася: спершу єгиптянці Фатмі Махмуд, а потім і суперниці з Еквадору Андреа Фактос. До виходу у півфінал Серьогіній не вистачило лише одного балу.

Прикро за молоду зірку українського карате, яка пролетіла тисячі миль, щоб довести: вона – найкраща. Але ніхто не збирається посипати голову попелом. В Аніти все попереду, вона молода і амбіційна, працьовита. Як сказав президент Української федерації карате Сергій Левчук, котрий вболівав за спортсменку в Україні, у нас все попереду.

world-games-karate-Anita-SeryoginaТренер Аніти Серьогіної Антон Нікулін, здавалося, сам би вийшов на татамі, якби можна було. «В жодному разі не будемо зупинятися, будемо йти далі. Вже у жовтні наступний наш великий старт – Всесвітні ігри з єдиноборств у Санкт-Петербурзі, – розповідає наставник. – Тут нам не вистачило лише одного балу в поєдинку проти еквадорки, щоб пробитися до півфіналу. Перед тим билися проти колумбійки – за такої шаленої підтримки трибун було складно. Але найбільшої помилки ми припустилися у бою проти єгиптянки… Будемо вносити корективи, але і так – Аніта готова показувати найвищі результати. Вона і думає, і слухає. Але сьогодні щось не пішло – так буває».

Аніта, хоч і засмутилася, намагається триматися молодцем: «Не те щоб я дуже засмучена, адже кожна поразка – це крок до перемоги. За рік у мене чемпіонат світу, і я дуже рада, що тут побувала, зустрілася з цими дівчатами. Зроблю висновки, знайду причини, чому я програла, і постараюся їх виправити. Це хороший досвід на майбутнє».

Роксана Касумова з Калі, спеціально для scu.org.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1570,1569,1568,1567,1566″} 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *