Карате: золото та дві бронзи на чемпіонаті світу!

karate_wkf_0З 5-го по 9-те листопада в м.Бремен (Німеччина) проходив 22-й чемпіонат світу серед дорослих. Спортсмени з 116 країн зі всього світу змагались за 16 комплектів нагород. 

Україну представляли 15 спортсменів. Жінки, розділ «ката на візках»: Смирнова Ульяна. Жінки, «ката»: ката Крещенко Анна, Крива Катерина, Мельник Жанна, Серьогіна Аніта, Зарецька Ірина. Чоловіки: Сєменцов Віталій, Хахула Олександр, Горуна Станіслав, Нікулін Ілля, Мотовилін Євген.

Чоловічі команди: Чоботар, Дожук, Дрозд, Горуна, Мотовилін, Нікулін; жіночі: Мельник, Серьогіна, Терлюга, Зарецька.

В 1-й та 2-й день змагань наші спортсмени вибороли собі шанс на «бронзові поєдинки» (бої за 3-тє місце), які проходили в суботу: Сєменцов Віталій (-60 кг), Зарецька Ірина (-68 кг), Мельник (Кузьменко) Жанна (-55 кг) та Горунаkarate_wkf_1 Станіслав (-75 кг). 

В 3-й день виступали команди. Чоловіча команда в першому колі поступилась сербам. Дівчата впевнено подолали мексиканок, боснійок та словачок, але програли єгиптянкам (чемпіонкам категорії). У «втішних» поєдинках команду зупинили турчанки, які завадили вийти до фіналу пулу. Тому, результат — 7 місце.

Також в цей день вперше в історії чемпіонатів світу проходив 1-й чемпіонат світу серед людей з обмеженими можливостями. Ульяна Смирнова в категорії ката на візках посіла 1-ше місце. 

В 4-й день змагань наші спортсмени змогли вибороти 2 бронзи: Горуна Станіслав (-75 кг) переміг у єгиптянина та Зарецька Ірина (-68 кг), яка також karate_wkf_2«вибила» єгиптянку. На жаль, Мельник Жанна (-55 кг) та Сєменцов Віталій (-60 кг) програли та посіли 5-ті місця.

Нагадаємо, що за роки незалежності українські спортсмени жодного разу не посідали призових місць на дорослих чемпіонатах світу. 2 бронзи Стаса та Іри поставили нашу країну на 14-ту сходинку загальнокомандного заліку. Це успіх, до якого Українська федерація карате йшла дуже давно. Вітаємо спортсменів, тренерів та керівництво федерації з цим досягненням!

Прес-служба Української федерації карате

{social}

{iarelatednews articleid=»1883,1872,1840″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *