Каратисти знову демонструють чудові результати на міжнародному рівні!

Нещодавно в Роттердамі відбувся третій турнір серії Karate 1 Premier League, яку проводить Всесвітня федерація карате (WKF). Збірна України здобула три бронзові нагороди, які здобули Анжеліка Терлюга, Аніта Серьогіна та Галина Мельник.

Як повідомлялось раніше, в турнірах Прем’єр-ліги можуть брати участь спортсмени, які входять до топ-100 рейтингу WKF. Участь в них важлива для здобуття рейтингових очок, що має велике значення для потрапляння на Олімпіаду 2020 в Токіо.

За інформацією Української федерації карате, Анжеліка Терлюга, 1-й номер світового рейтингу в вазі -55 кг, впевнено дісталась півфіналу, здолавши суперниць з Македонії (1:0), Польщі (3:0) та Індонезії (8:0). Проте в півфіналі вона мінімально поступилася туркені Тубі Якан – 0:1. В бронзовому фіналі Анжеліка з таким же рахунком перемогла Лі Лірісман з Естонії.

Аніта Серьогіна з Чорноморьску, 2-й номер світового рейтингу (-61 кг), почала турнір з перемог над суперницями з Ірану (1:0) та Хорватії (3:0), але потім за рівного рахунку 0:0 програла туркені Мерве Чобан за суддівським рішенням. У втішальних сутичках Аніта спершу здолала Джоан Орбон з США (2:0), а потім – Мадіну Ательбаєву з Казахстану – 1:1 (завдяки першому набраному балу).   

Галина Мельник зі Львова (-68 кг), яка з початку сезону злетіла з 30-ї позиції світового рейтингу на 15-ту, здобула свою другу нагороду на дорослому татамі. Почавши з перемоги над суперницею з Тайпея (4:0), Галина потім з таким же рахунком перемогла перший номер світового рейтингу, чемпіонку світу 2014 року Алізе Ажьє з Франції. Потім була перемога над Мариною Ракович з Чорногорії (1:0) та поразка за рівного рахунку 2:2 від Мирослави Копунової зі Словакії. У втішних сутичках Мельник була сильнішою за Моніку Стефановську з Македонії (3:0) та Меліссу Братич з Канади (3:3).

За крок до бронзи зупинилися ще троє українських каратистів. Катерина Крива зі Львова (-50 кг, 6-й номер рейтингу WKF) перемогла суперниць з Аргентини (0:0) та Сербії (4:0), але потім програла майбутній чемпіонці турніру Айяка Тадано з Японії – 0:2. В першій втішній сутичці Катерина перемогла Бахрінсо Бабаєву з Узбекистану – 1:0, але в бронзовому фіналі за рівного рахунку 1:1 програла туркені Серап Озчелік, лідеру світового рейтингу.

Львів’янин Стас Горуна (-75 кг, 2-й номер рейтингу WKF) почав з перемоги над вже традиційним своїм суперником угорцем Габором Харшпатакі – 4:2. Потім капітан збірної України переміг бійців з Австрії (5:4) і Туреччини (5:0) та дістався півфіналу. Але там Стас поступився іранцеві Бахману Асгарі – 0:5. В бронзовому фіналі українець за рівного рахунку 4:4 програв французові Логану Дакості.

Валерій Чоботар з Чернівців, 4-й номер світового рейтингу ( -84 кг), переміг суперників з Нідерландів (3:1) та Словенії (0:0). Потім Валерій програв майбутньому чемпіону – туркові Угуру Акташу (3:6). У втішній сутичці українець завдав поразки білорусові Антону Ісакову – 2:2. А у бронзовому фіналі поступився першому номеру рейтингу WKF японцю Рютаро Арага – 1:5.  

Наступний етап Прем’єр-ліги пройде в Рабаті (Марокко) 6-8 квітня.

Результати виступів українських каратистів у Роттердамі виглядають таким чином.

Ката. Жінки.

Анна Крещенко – 2 виступи.

Куміте. Жінки.

-50 кг  Катерина Крива – 5 місце (5 боїв), Анна Чеголя – 1 бій  

-55 кг  Анжеліка Терлюга – 3 місце (5 боїв), Анастасія Мястковська – 1 бій

-61 кг   Аніта Серьогіна – 3 місце (5 боїв)

-68 кг   Галина Мельник – 3 місце (6 боїв), Катерина Бігич – 9 місце, 4 бої

68+ кг  Анастасія Степашко – 2 бої

Куміте. Чоловіки.

-75 кг  Станіслав Горуна – 5 місце (5 боїв)

-84 кг  Валерій Чоботар – 5 місце (5 боїв), Костянтин Цимбал – 3 бої, Андрій Торошанко – 1 бій.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *