«Катана» і «Сен-Бін» – карате-клуби №1 на турнірі в Харкові

 karate_kharkiv_open-2017Першого уїк-енду лютого харківський Палац спорту «Локомотив» приймав 6-й міжнародний турнір з карате під назвою Kharkiv Оpen. У цьому році до змагань долучилися команди з Бельгії, Білорусі, Грузії, Ірану, Польщі, Словаччини, України та Франції. Загалом Kharkiv Оpen 2017 зібрав рекордну кількість учасників – 779 спортсменів з 59 команд.

В рамках першого турніру цьогорічного розіграшу Української Прем’єр-ліги спортсмени виступали в індивідуальному та командному ката, а також куміте в різних вікових групах: до 14 років, 14-15 років (кадети), 16-17 років (юніори), дорослі. Змагання проходили одночасно на шести татамі.

Нагороди Kharkiv Оpen 2017 вибороли представники 52 команд, із них 22 клуби можуть записати до свого активу принаймні одне золото. Кращим колективом за якістю відзнак став чорноморський клуб «Катана» – 11 золотих. Одночасно із тим, за кількістю медалей першість виграв київський «Сен-Бін» – 29 нагород (по 7 золотих і срібних, 15 бронзових) проти 26 відзнак в підопічних Олександра Тонкошкура, які, окрім 11 золотих, ще вибороли 6 срібних та 8 бронзових медалей. Також до топ-5 команд харківських змагань увійшли два одеських клуби, – Royal Team та «Легіон», на рахунку яких по 9 нагород (4 золота, 3 срібла, 2 бронзи), – які розділили 3-4 місце. Першу п’ятірку замкнув клуб-господар і один з організаторів турніру – «Вагр», в якого теж 9 відзнак (4 перших місця, 2 других, 3 третіх).

Суддівську колегію склали 48 рефері національної та міжнародної категорії. Головним арбітром турніру був суддя міжнародної категорії WKF Олексій Коханець з Одеси.

Не оминули своє увагою Kharkiv Оpen 2017 чимало провідних каратистів країни, зокрема Аніта Серьогіна, Костянтин Цимбал, Ігор Угніч, Віталій Кулик та інші. Як зазначили в Українській федерації карате, цей турнір став генеральною репетицією для членів кадетської, юніорської та молодіжної збірних України перед виступом на прийдешньому чемпіонаті Європи в Софії (Болгарія), який проходитиме з 17 по 19 лютого 2017 року.

Нагадаємо, в минулому році Міжнародний олімпійський комітет включив карате до програми Олімпійських ігор в Токіо в 2020 році.

Прес-служба Спортивного комітету України

 karate_kharkiv_open-2017_zalik_teams

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *