Катерина Баєва у фіналі Всесвітніх ігор!

world-games-tumblingУкраїнка Катерина Баєва кілька хвилин тому пробилася до фіналу Всесвітніх ігор у стрибках на акробатичній доріжці. Основні суперниці, лідерки кваліфікації, – з Китаю, Великої Британії, Росі, Канади – демонструють високий клас, але українська спортсменка їх не боїться.

Катя спокійна. Сказала, що не любить хвилюватися. Натомість зосереджується на виступі. Сьогодні – головний її старт. «Трохи незвично бачити стільки камер, – говорить Катерина Баєва, – але я обіцяю, що знову викладуся на повну і покажу клас у фіналі».

Щоб зрозуміти, наскільки акробатична доріжка видовищний вид, просто уявіть: каскад стрибків з ніг на руки або з ніг на ноги з різноманітними обертаннями і переворотами, які гімнасти виконують на спеціальній, «гумовій» доріжці довжиною 25 метрів. Вони мають ритмічно і на високій швидкості без додаткових кроків і без повторення елементів виконати 8 обов’язкових стрибків, і вкладаються в середньому у 6 секунд!

Тож, за можливістю, не пропустіть – о 20:30 за колумбійським і о 4:30 за київським часом – Україна у фіналі Всесвітніх ігор.

Ну а зараз на часі кваліфікація у турнірі чоловіків. Українська надія тут – чемпіон світу Віктор Кифоренко. Уболіваємо разом.

Роксана Касумова з Калі, спеціально для scu.org.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1582,1581,1580,1579″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *