Катерина Должикова – чемпіонка України з шахів

altУ Полтаві пройшов чемпіонат України з шахів серед жінок, який завершився перемогою київської шахістки Катерини Должикової. Боротьбу за звання чемпіонки вели представниці 15-ти регіонів країни. З 26-ти учасниць 12 мають міжнародні звання.
Вибір місця проведення чемпіонату організатори обумовили тим, що у Полтаві знаходиться один з трьох діючих в Україні шахово-шашкових клубів з електронними дошками, ще по одному — у Мукачевому та Харкові.
Турнір насправді проходив на високому рівні. Із 13-ти матчів кожного туру 8 партій лідерів гралися у великій залі на спеціальних шахових дошках, ходи фігур на яких автоматично за допомогою комп’ютеру в режимі реального часу транслювались на два екрани, що висіли у залі для глядачів, і одночасно транслювалися в реальному часі на сайті турніру.
Загальний призовий фонд складав 100 тисяч гривень, з яких переможниця, Катерина Должикова, виборола 24 тисячі. В останньому турі лідер турніру виграла в Євгенії Долуханової (Харків) і посіла 1-ше місце з результатом 7 очок з 9-ти можливих. В активі 23- річної чемпіонки України 5 перемог і 4 нічиї. 
Ірина Андренко (Харків) виграла у Маріци Цирульник (Дніпропетровськ) і виборола срібну медаль. Третій приз в Інни Гапоненко (Херсон), яка перемогла Марію Безкаравайну (Харків).
Відзначимо, що Катерина Должиковає срібною призеркою І Всесвітніх інтелектуальних ігор у команді (2008, швидкі шахи). Також у 2009-му році вона побралася із відомим українським шахістом, який нині живе у Москві і представляє Росію, Сергієм Карякіним.
{social}
{iarelatednews articleid=»628″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *