Катерина Лагно продовжила серію нічиїх у Нальчику

altУкраїнська шахістка Катерина Лагно у 4-му турі етапу Гран-Прі ФІДЕ серед жінок у російському Нальчику білими фігурами зіграла внічию з представницею Катару Чжу Чень.
«Українська гросмейстерка розіграла англійський початок, який плавно перейшов у позицію з сицилійський ідеями – коментує гру для сайту ФІДЕ гросмейстер Ганна Шаревич. – Партія виявилася творчою, і вже після 8 … а5 виникла дуже цікава позиція, яка, приміром, призвела до того, що незабаром білий король опинився на d2. Попри це, партія завершилася внічию».
На прес-конференції дівчата поділилися своїми враженнями. Катерина підтвердила, що партія вийшла творча. Українка також додала, що наприкінці партії вважала позицію суперниці кращою. І, в принципі, була задоволена результатом.
На запитання «Чи до речі саме зараз вихідний день?», наша спортсменка посміхнулася й відповіла, що він завжди доречний, і що вона хоче відвідати знамениті Блакитні озера.
А ось Чжу Чень має намір з’їздити в китайський ресторан, щоб трохи урізноманітнити свою їжу (про катарську кухню чемпіонка світу 2001-го року не згадувала).
На першому відрізку турнірної дистанції Катерина Лагно усі чотири матчі зіграла внічию. В її активі наразі 2 очка. Стільки ж мають ще п’ятеро учасниць. Беззаперечним лідером змагань є китаянка Чжао Сюе, яка поки йде без втрат. Черговою її жертвою напередодні стала Батхуях Мунгунтуул з Монголії. Після дня відпочинку Сюе гратиме проти нашої Каті Лагно.
{social}
{iarelatednews articleid=»859,852,752″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *