Катерина Лагно – чемпіонка Всесвітніх ігор!

lagno_china_2012В Пекіні завершилися ІІ Всесвітні Інтелектуальні Ігри (World Mind Games), — мультиспортивні змагання котрі проводить міжнародна організація SportAccord. Ігри об’єднують 5 найбільш популярних інтелектуальних  видів спорту в світі – шахи, шашки, бридж, го та сянци.

Українці на турнірі грали у шашки та шахи. На змаганнях із шахів збірну України представляли Катерина Лагно та Василь Іванчук, а у шашках свою майстерність демонстрували  Вікторія Мотричко та Ольга Балтажи. Як результат – три медалі різного ґатунку і всі у дівчат, максимум Іванчука (котрий наразі посідає 9 сходинку світового рейтингу) на цьому турнірі – 8-ма позиція у бліці.

Що ж до Катерини Лагно, — у бліці вона стала лише десятою, однак у швидких шахах наша спортсменка змогла здобути золоту нагороду, обійшовши надзвичайно сильних та іменитих суперниць. Так, на другому місці у швидких шахах  дворазова чемпіонка світу, третій номер рейтингу ФІДЕ,  китаянка Хоу Іфань, бронза у другого номера світовоо рейтингу  Хумпі Конеру з Індії, за плечима якої три титули Чемпіонки світу.

А стосовно нагород у шашках, то тут у розділі «стандарт» срібну медаль здобула Вікторія Мотричко, а в розділі «бліц» бронза дісталась Ользі Балтажи, котра посідає 8 місце в світовому рейтингу.   

Більше інформації про ці та інші види спорту на офіційному сайті змагань — worldmindgames.net    

{social}

{iarelatednews articleid=»1337,1336,1275,1255″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *