Катерина Половинчук та Віталій Пацура – абсолютні чемпіони України з пулу

polovin4uk_patsura___У Хмельницькому пройшли фінальні матчі останньої дисципліни чемпіонату України серед юнаків з пулу – «Десятки».

Незважаючи на напружену боротьбу, весь турнір пройшов з явним домінуванням  двох фаворитів українського юніорського пулу, вихованців Вікторії Нагорної: Катерини Половинчук та Віталія Пацури. Примітно, що Катерина  та Віталій не лише «зібрали» всі золоті нагороди турніру (а це – по 4 на кожного), а й не програли жодного матчу за всі 4 ігрові дисципліни.

Щодо інших учасників змагань, то найбільш успішною серед  дівчат була дніпропетровська спортсменка Любов Жигайлова, яка зуміла вибороти 3 срібних нагороди. А от в турнірі юніорів срібні медалі у різних дисциплінах вигравали різні люди. Так, в «14+1» друге місце посів Олександр Гара з Хмельницького, у «вісімці» — киянин Микола Нікіфоров, срібло «дев’ятки» також дісталось представнику столиці Микиті Руденку і, нарешті, другу сходинку «десятки» зайняв Микита Ніколаєв (Київ).

А для Віталія та Катерини завойовані чотири золоті медалі означають те, що вони автоматично стають абсолютними чемпіонами України з пулу серед юніорів.

за матеріалами billiard.net.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1896,1842,1823″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *