Катерина Половинчук – із бронзою EuroTour з більярду

Polovinchuk_EuroTour_CyprusВ місті Кіренія, що на Північному Кіпрі, в цей уїк-енд проходив етап жіночого ЄвроТура 2016 року – the Women North Cyprus Open. На змаганнях Україну представляла Катерина Половинчук, яка стала бронзовою призеркою події.

Шлях до нагород в Катерини виявився нелегким. Вже в першому раунді змагань їй дістається перший номер рейтингу Наталія Сіроштан з Росії. Половинчук впевнено проводить першу половину матчу проти сильної опонентки, однак та зуміла вирівняти становище, зрівнявши рахунок на табло. Перемогти росіянку Катерині вдалося за рахунок кращої психологічної витримки – 7:6.

На стадії 1/4 українка відправляє додому німкеню Іну Каплан (7:4).

У півфіналі Катерина зійшлася з майбутньою чемпіонкою Крістіною Ткач з Росії, яка провела матч без шансів для нашої спортсменки. Нагадаємо, що саме Ткач стала на шляху Половинчук до золота ЧЄ-2016 у дисципліні Straight Pool, який проходив у квітні в Іспанії. Тоді українка стала срібною призеркою.

Варто відзначити, що це не перший успіх Катерини Половинчук на етапах ЄвроТуру. Наприкінці минулого року Катерина стала першою представницею України, яка зайняла призове місце на змаганнях цієї престижної європейської серії.  

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *