
У змаганнях взяли участь близько 1500 спортсменів із 15 країн.
Україну представляли 23 спортсменки: 5 дорослих та 18 юніорок.
Серед дорослих срібні медалі у номінаціях фрістайл і джаз здобув також український дует Світлана Тимошенко і Тетяна Ткаченко.
Перше місце у номінації джаз та друге місце у номінації фрістайл посіла збірна команда юніорів із Луганська.
Друге місце у номінації джаз посіла збірна команда юніорів з Одеси.
У черліденгу – змаганнях груп підтримки спортивних команд – турніри проводять у двох основних видах програми – cheer і dance. Перший ближче до початкової суті черліденга (включає «кричалки», плакати та інші засоби, що закликають глядачів підтримати команду), насичена і різноманітна з технічної точки зору: акробатичні елементи (колеса, перекиди тощо), підтримки, піраміди, стрибки. Ще один обов’язковий його елемент – танцювальний блок (блоки). Данс являє собою танцювальну програму з використанням піруетів, стрибків, шпагатів тощо (без кричалок та акробатики).
Звання чемпіона України розігрується в наступних номінаціях:
— данс: данс-команда (фрістайл, джаз, хіп-хоп), пара (фрістайл, джаз, хіп-хоп), соло (фрістайл, джаз, хіп-хоп);
— чер: чер- та чермікст команда, парні та групові станти, соло.
За регламентом, час виступу звичайно становить не більше двох з половиною хвилин для команд і не більше півтори хвилини для індивідуальних і парних виступів. Розміри майданчика – 12×12 м. Виступ проходить під підібраний самими учасниками музичний супровід (в записі).
Судді оцінюють складність програми, техніку і артистизм виконання (в cheer оцінюється також скандування і реакція глядачів). За використання заборонених технічних елементів, недотримання правил страховки, перевищення часу виступу чи інші порушення команді нараховуються штрафні бали – аж до дискваліфікації. Переможці визначаються за загальною кількістю набраних очок.
{social}