«Kharkiv Open» з карате WKF зібрав понад 800 учасників

karate-pidsichkaУ харківському палаці спорту «Локомотив» відбувся другий міжнародний турнір з карате WKF «Kharkiv Open». На п’яти татамі за перемогу билися понад 800 спортсменів з України, Росії, Азербайджану, Білорусії та Молдови. Таку неймовірну кількість учасників вдалося зібрати завдяки кропіткій роботі організаторів турніру, які торік, вже з першої спроби, зуміли провести «Kharkiv Open» на високому рівні і привернути до себе увагу не лише вітчизняних бійців, але й каратек із ближнього зарубіжжя.

При цьому змагання зібрали насправді сильних учасників, провідних спортсменів своїх країн. Результати боротьби передбачити чи спрогнозувати було практично нереально. Українці підтвердили статус фаворита, хоч досить сильну конкуренцію склали нашим традиційно агресивні гості з Росії. Тим не менше, переможцями в медальному заліку стали каратисти з Іллічівська, які представляли клуб «Катана». В їхньому активі 5 золотих, 3 срібні і 3 бронзові медалі.

«На турнірі зібралося дуже багато спортсменів. Якщо торік було 300 чоловік, то зараз – 800, чого ми просто не очікували, – передає слова голови оргкомітету «Kharkiv Open» Рудика Сагрунова сайт Української федерації карате. – Попри те, що було важко, ми впоралися, і я вдячний всім за підтримку. Наші спортсмени розвиваються, розвивається і федерація. Попереду багато турнірів, багато роботи, але ми готові працювати».

Наступні змагання в календарі Української федерації карате – міжнародний турнір «Zvyagel Open», який пройде у Новоград-Волинському вже 24-го лютого. У березні збірна УФК випробує свої сили на татамі в Нідерландах та Словенії в межах Прем’єр-ліги та Кубку світу. У травні на нашу команду очікує чемпіонат Європи (09-12.05, Будапешт, Угорщина).

Поки спортсмени тільки готуються до великих перемог, функціонери УФК вже мають привід для радості. 13-го лютого Українська федерація карате отримала статус національної.

«Раніше ми вже двічі подавали документи на такий конкурс, але тоді успіху не досягли, – розповідає президент УФК Сергій Левчук. – І ось тепер, з третьої спроби, – залікової і вирішальної в багатьох видах спорту – ми отримали статус, який чітко фіксує УФК як єдиного повноважного представника карате WKF в Україні. Це дуже важливо і для нашої співпраці з державними структурами, і з Національним олімпійським комітетом, і особливо – для складних відносин всередині великої і, на жаль, не дуже дружньої сім’ї українського карате. Це етап у розвитку УФК, віха на шляху до наших стратегічних завдань з розвитку карате в Україні та активної участі в міжнародному житті карате WKF, головною метою якого є потрапляння до програми літніх Олімпійських ігор 2020-го року». 

{social}

{iarelatednews articleid=»1386,1342″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *